כנס MDRT העולמי: ”חולקים את הקשיים וההצלחות עם אנשי מקצוע מכל העולם“

המשלחת הישראלית לכנס כללה 30 סוכני ביטוח, שקיבלו טיפים מקצועיים רבים ומוטיבציה למקצוע
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

30 סוכני ביטוח ישראלים השתתפו בכנס MDRT שהתקיים בחודש שעבר בניו אורלינס, בארה”ב. את הכנס כיבד בנוכחותו נשיא הלשכה אריה אברמוביץ, שאמר כי "לקיחת חלק בכנס ה-MDRT היתה בהחלט חוויה מרגשת ויוצאת דופן. מראה ההמונים בכנס רב המשתתפים המחיש את עוצמתם של סוכני הביטוח בפרט וענף הביטוח בכלל ברחבי העולם״. כן השתתף כאורח מיוחד גם המשנה למנכ"ל פניקס בני שיזף.

לדברי יו”ר MDRT ישראל יוסי מנור, “הכנס בניו אורלינס התקיים בפורמט שונה מקודמיו. הפעם, מלבד ההרצאות המרכזיות בנושאי מוטיבציה כלליים, היה מבחר עצום של הרצאות בנושאים שונים לאורך כל היום. כל סוכן יכול היה לעבור בין הרצאות קטנות בנושאים מקצועיים מגוונים”.

מנור מסביר כי היתרון הגדול בכנס הוא האפשרות להתחכך בסוכנים מכל העולם. ”אתה יכול לשמוע הרצאות בנושאים שהם לא רק ישראליים, ולקבל השראה ומוטיבציה מהעוצמה של האירוע. כל המשתתפים הם אנשי מקצוע כמוך שרוצים להצליח יותר, ורובם אכן מצליחנים כי הם עומדים בדרישות של MDRT. הכנס נתן הרגשה שיש עוד אנשים רבים שחיים עמך את כל הקשיים בענף הביטוח. את כל הקשיים וההצלחות חולקים עם אנשי מקצוע מכל העולם“.

לדבריו, היתה אווירה יוצאת מן הכלל בקרב הישראלים. ”אני חושב שרבים שהיו בכנס חזרו עם מוטיבציה גבוהה. למרות כל הרגולציה והקשיים מול חברות הביטוח אנחנו מסוגלים ויכולים להגיע להישגים, ולתת ללקוחות את השירות הטוב ביותר כי אין תחליף לסוכן הביטוח האישי. הטכנולוגיה לא מחליפה אותנו אלא עוזרת לנו ואנחנו חייבים לדעת כיצד להשתמש בה. כיום אי אפשר לעבוד ללא טכנולוגיה, אבל הסוכן הוא מרכז החיים של התעשייה. אני גאה בכל החברים שהגיעו ונהפכו לחלק בלתי נפרד מהתעשייה העולמית בענף הביטוח“.

יו“ר סניף נתניה יוסי אנגלמן השתתף בכנס MDRT העולמי בפעם הראשונה. ”כמות הסוכנים מכל העולם, במיוחד מהמזרח הרחוק, הדהימה אותי והבהירה לי עד כמה הענף שוקק חיים. נערך טקס קבלה למצטרפים החדשים שבהחלט היה מאורגן היטב, יפה ומרגש. זה מוסיף ונותן הרגשה נעימה, מה גם שאתה פוגש סוכנים מכל העולם, לרבות מארצות ערב, ומנהל דיאלוג על אופי העבודה. בנוסף, ניו אורלינס היא עיר מדהימה עם חיי לילה שוקקים ומוזיקת ג‘ז ונשמה. זו עיר שנראה שעדיין מלקקת את פצעיה מקתרינה, אבל האנשים בה נעימים ונחמדים. אני בהחלט כבר מחכה לכנס הבא“.

יו“ר ועדת סניפים ומחוזות אריק ורדי זכה לאחוז את דגל ישראל בטקס הפתיחה. ”לאחר 15 כנסים שבהם השתתפתי, זו הפעם הראשונה שנשאתי את הדגל. זה היה כבוד גדול עבורי. היה טקס מרשים ועצום, שבו השתתפו 10,000 חברים מ-65 מדינות שונות. מנור פנה למארגני הכנס בבקשה שאשא את הדגל, ואני מודה לו על כך“.

ורדי מציין כי הכנס עצמו היה מצוין. ”תמיד לומדים דברים חדשים, שאותם אני מיישם בכנסים שלנו כבר שנים רבות. הכנס מעניק רעיונות מכירה רבים ומילוי מצברים. בנוסף, השתתפתי בדיון של דוברי ספרדית. שם ביקשו מהנוכחים לשתף ברעיונות. נרשמתי ודיברתי בספרדית על רעיון המכירה שלי בביטוחי חיים בפני הקהל. אני ממליץ לכל אחד להגיע לפחות פעם אחת לכנס כזה. אפילו טיפ אחד שווה את כל הנסיעה. אני מקווה שכבר בכנס בנובמבר אצליח ליישם כמה מהטיפים שקיבלתי שם“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email