כנס MDRT: "הצלחה בלתי רגילה בתכנים המקצועיים ובאירועים החברתיים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-150 איש השתתפו השנה בכנס MDRT ישראל השנתי שהתקיים בראשון ובשני בשבוע שעבר, בצמוד לכנס ביטוח חיים ופנסיוני שנערך באילת. בין המרצים בכנס היו עו"ד רועי פוליאק, מומחה לדיני ביטוח, פנסיה וגמל, שסייע לסוכן לצאת מסבך הרגולציה; היועץ המשפטי לחברי המרכז עו"ד ג'ון גבע שהאיר את עיני הסוכנים בנושא אובדן כושר עבודה; עו"ד חיים קליר, מומחה לדיני ביטוח ונזיקין, שסיפר על הקלות הבלתי נסבלת בדחיית תביעות; חני שפיס, יועצת ומאמנת בביטוחי פרט ובריאות דיברה על ביטוח סיעודי; וסמנכ"ל בהכשרה חברה לביטוח שמעון מירון סיפר על הפוליסה הפיננסית החודרת.

כמו כן הושם זרקור מיוחד, בנושא ביטוחי הריסק, על השוני והייחודיות שלהם, בהשתתפות מנהלי אגפים בחברות הביטוח המובילות. את הכנס חתם יו"ר MDRT ישראל יוסי מנור עם סיפור אישי של מבוטח שלו. לדברי מנור, "הכנס רשם הצלחה בלתי רגילה, גם בתכנים המקצועיים וגם באירועים החברתיים שמסביב. אחד השיאים של הכנס היא ללא ספק הרצאתו של סול היקס, מנטור בתעשיית הביטוח העולמית, שהגיע מאטלנטה, ארה"ב, להרצות בפני באי הכנסת. בשתי ההופעות שלו בכנס הוא סחף את הסוכנים להתלהבות ולמוטיבציה יוצאת דופן. במהלך הרצאותיו דאגנו גם עבור מי שאינו דובר אנגלית לתרגום סימולטני על המסך.

"הצלחה גדולה נוספת היתה ערב קבלת הפנים וארוחת ערב משותפת לכל מנהלי החברות ומנהלים בכירים שהגיעו. הערב לווה בהופעה של ד"ר אורית וולף, פסנתרנית בינלאומית ומרצה בנושא חדשנות, באירוע עם למעלה מ-150 איש, שנתן חוויה מיוחדת ואינטימית למשתתפים. גם הזרקורים על נושאים מקצועיים, בעיקר ביטוחי סיכונים, היו מוצלחים במיוחד.

את הזרקור בנושא ביטוחי הריסק הנחה חבר MDRT ישראל פלג, והשתתפו בו ארבע חברות הביטוח המובילות, תוך מתן הסברים ומצגות עם שאלות מהסוכנים, שהצליחו לקבל מענה הולם באירוח האינטימי של MDRT. הכנס כלל גם טקס פרידה מהמנכ"ל היוצא מוטי קינן וברכות למנכ"ל הנכנס רענן שמחי. את הכנס סיכם סרט על אחד מלקוחותיו של מנור, שכבר 11 שנה מקבל דמי אובדן כושר עבודה. "זהו סרט מרתק על אדם שבעצם השתמש בכל הפוליסות שמכרתי לו", מסביר מנור. "הוא גם עבר ניתוחים רבים בזכות ביטוח הבריאות הפרטי שלו. הביטוח סייע לו מאוד ורצינו להעביר את הנקודה שאין כמו פגישה אישית עם לקוח כדי להבין את צורכיו. סיפורו של הלקוח העביר זאת טוב יותר מכל סוכן".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email