כנס MDRT ישראל פותח את המרוץ לפסגה ב־2020 בקליפורניה

הכנס יערך בזכרון יעקב בשבוע הבא; בין המשתתפים: משה הדרי, מבכירי ענף ביטוח החיים בממלכה הבריטית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המרוץ ל־MDRT 2020 ייפתח השנה במלון אלמא בזכרון יעקב ב־03.12.2019 ויסתיים באנהיים קליפורניה, עיר החלומות הראשונה של וולט דיסני. "אצלנו ב־MDRT חולמים ומיישמים", אומר אלברט גבאי, C.L.U, TOT, יו"ר MDRT ישראל.

בכנס זה, שהוא המשך ישיר למפגש "עוצמת השליחות", שהתקיים בספטמבר בשיתוף עם מגדל חברה לביטוח ישתתפו מנכ"לים ובכירים בחברות הביטוח, כ־100 חברי MDRT ועוד הרבה מאוד סוכנים, אורחים שמפגש כזה יהיה הראשון שחוו אי פעם.

אלברט גבאי | צילום סו"ב נאוה ויקלמן

 

הנהלת ארגון MDRT ישראל והיו"ר אלברט גבאי פועלים נמרצות ובשיטתיות להרחיב את מספר החברים בארגון הבינלאומי, תוך שהיא מאפשרת לסוכני ביטוח, חברי לשכת סוכני ביטוח, בעלי פוטנציאל מינימלי נדרש שנבחרו בקפידה להכיר מקרוב את היתרונות בהשתייכות לארגון.

מחקר מקיף שנעשה בארה"ב מוכיח חד משמעית: סוכני ביטוח ששייכים לארגון והקפידו להשתתף בכנסים השנתיים בארה"ב הגדילו את התפוקות שלהם בעשרות אחוזים בכל שנה וזאת, תוך עמידה בכללי אתיקה מחמירים וברורים שעיקרם: האינטרס של המבוטח הוא הראשון בכל החלטה ויש לשמור ולדאוג לאינטרס של המבוטח מכל משמר לפני כל אינטרס אחר. הסוכנים שיזכו להשתתף ולטעום אך מעט מכנסי הארגון ייפגשו סדרה של הרצאות מרתקות ומועילות ביניהן – דרור גלוברמן, בהרצאתו "הקרב על המח"; עו"ד תמיר גילת, יו"ר קרן לחקר הסרטן בישראל, בהרצאתו המעוררת השראה; שלמה אייזיק TOT, סו"ב בהרצאתו: אוצרות ה־MDRT ; וכן הרצאת אורח מלונדון, משה הדרי, מבכירי ענף ביטוח החיים בממלכה הבריטית.

במהלך הכנס המקצועי יתקיים מפגש משותף בשולחנות עגולים שבו החברים יחליפו רעיונות וידונו בנושאים המעניינים את כולנו ביום יום ונסגור את היום בארוחת צהרים משותפת עם רעיונות וטיפים כחבר MDRT ותיק, מאז 1991, כמשתתף כמעט קבוע בכנסים בארה"ב, אני מציע לכם לא להתרשם ולא להתרגש מכל מה שנכתב עד כה, פשוט להגיע לכנס אחד, להשתתף ופשוט לא להאמין.

אני רואה ב־MDRT דרך חיים ששינתה את חיי המקצועיים והאישיים באופן דרמטי מכל בחינה שהיא. אינני מכיר שום ארגון או מסגרת שיודעת לתת כל כך הרבה עבור החברים.

תירשמו ומהר, יפה שעה אחת קודם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email