כנס MDRT DAY יתקיים בסימן מקצועיות וחדשנות

באי הכנס יהנו מהרצאות בתחומי טכנולוגיה, תקשורת ומוצרים. אלון אבן חן, יו״ר MDRT: "רכישת כלים מקצועיים תבדל את הסוכן מהמתחרים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

MDRT DAY ייערך ב־1.11.17 במלון הרודס בהרצליה ויעסוק בשילוב שבין מקצועיות וחדשנות. בפתיחה יסקור יו”ר מועדון MDRT ישראל, אלון אבן חן CLU את הישגי הנהגת המועדון במחצית הראשונה של הקדנציה שלו ויציב את היעדים שאליהם הוא מכוון בחלקה השני.

לדברי אבן חן, MDRT ישראל משוכנע כי “לסוכני הביטוח יש עוגן ויתרון בולט בסחרור של מציאות משתנה שבה הם נמצאים, והוא האיכות המקצועית שלהם. הדרך עבור חברי המועדון וסוכנים אחרים לצלוח את התהפוכות ולשגשג היא על ידי רכישת כלים ואמצעים אשר יעצימו את המקצועיות שלהם, יחזקו את הקשר שלהם ללקוח, יבליטו את הבידול שלהם ממתחרים ויאפשרו להם להעניק את המענה האיכותי והמתאים בזמן הנכון”.


אבן חן

ביום זה ייהנו משתתפי הכנס מהרצאות מרתקות, מחדשות ומועילות בתחומי הטכנולוגיה, התקשורת והמוצרים; ד”ר דן הרמן, מנכ”ל “סיירת מנכ”ל”, ירצה על כלים להצלחה בעולם משתנה; טל קדם, מנכ”ל הראל פיננסים, ידבר על חידושים בהשקעות ופיננסים.

ורד חורי, מנכ”לית משרד הפרסום ,EWISE תדגיש את יתרונות המיתוג האישי באינטרנט ויהודה בן אסאייג, מנכ”ל מנורה מבטחים ביטוח, ירצה על חדשנות טכנולוגית לטובת הסוכן והלקוח בעולם משתנה.

חני שפיס, מנכ”לית מרכז שפיס היימן, תציג טכניקות חדשניות לשיווק מוצרי סיכוני פרט ורו”ח זיו ריקלין, מנכ”ל Pay-It , יחשוף את נושא האוצר ודילמת המעסיק־תפעול 2018.

סו”ב דרור שפיר, חבר MDRT ישראל, ישתף את החברים בשימוש שלו במוצרים חדשים כמנוע לצמיחה. שי רדלר יחתום את היום בסיפורו המרגש מהתהום בנפאל ועד כיבוש פסגות החיים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email