כפיר לוי יחליף את עופר נוריאל כמנכ"ל עדיף תקשורת

נוריאל, מייסד עדיף והעורך הראשי שלה לשעבר, יהיה היו"ר של שלוש הזרועות של החברה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

21 שנים אחרי שהוקמה, עדיף תקשורת ממשיכה להזרים דם חדש, והפעם בראש הפירמידה. כפיר לוי מונה בשבוע שעבר למנכ"ל עדיף תקשורת והוא מחליף בתפקיד את מייסד החברה והעורך הראשי לשעבר, עופר נוריאל.

עבור לוי (38, נשוי+2), מדובר למעשה בחזרה למקום בו החל את דרכו בענף הביטוח, כסמנכ"ל שיווק ומכירות בעדיף. לאחר תקופה בה למד את הענף מחוץ לעדיף, הוא חזר לחברה בתפקיד המנכ"ל. הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ותואר שני עם התמחות בשיווק דיגיטלי והסמכה כדירקטור.

כפיר לוי. צילום: סטודיו עדיף

נוריאל, הבעלים והמייסד של עדיף, לא עוזב את החברה, אלא יהפוך ליו"ר דירקטוריון עדיף וימשיך ללוות את צמיחתה בשלוש הזרועות שלה – עדיף תקשורת, מכללת עדיף והזרוע הטכנולוגית החדשה PRO360, המתמחה במתן פתרונות לסוכני ביטוח.

הנהלה חדשה

מינויו של לוי הוא חלק מכינונה של הנהלה חדשה בעדיף והעברת סמכויות, תהליך שהחל עם מינויו של רועי ויינברגר לתפקיד העורך הראשי של עדיף לפני כשנתיים. בהנהלה החדשה לצדו של לוי, חברים הדס דרור, סמנכ"לית התוכן של עדיף שבין יתר פעולותיה מובילה את הכנסים הענפיים של עדיף, יובל נוריאל, סמנכ"ל השירות והמכירות של עדיף, וויינברגר, כאמור, העורך הראשי.

עופר נוריאל מסר כי מינויו של לוי מהווה נדבך משמעותי באסטרטגיה של עדיף להכנסת כוחות חדשים לענף באופן כללי, ולעדיף באופן פרטני. "בנינו בעדיף מערכת שיודעת לעבוד באופן מקצועי מול כל הגורמים הפועלים בתעשיית הביטוח והפיננסים – חברות הביטוח, בתי ההשקעות, סוכני הביטוח, היועצים, המתכננים והספקים. אני משוכנע כי כפיר, עם האמביציה האדירה, הניסיון שצבר והיכולת הניהולית, ידחוף את עדיף קדימה ויצעיד אותה לעבר עולם הביטוח החדש.

"אני רואה בהצערת החברה ובהכנסת דם חדש לעדיף תהליך חיובי בחייה של חברה. אני סומך על הצוות הקיים בעדיף שיחד עם כפיר ימשיך להביא בשורות לענף, ישמר את מעמדה כפלטפורמה המרכזית לחיבור בין הפעילים וכמובן יפתח עוד את הפעילות הענפה שלנו מבחינה מקצועית, שיווקית ודיגיטלית", הוסיף נוריאל.

לוי אמר לאחר המינוי: "אני מבין את האתגרים הניצבים מולי, ובטוח שהיסודות הטובים וההון האנושי יוצא הדופן בעדיף יביאו להמשך השגשוג שלה". לדבריו, "עדיף חרטה על דגלה מתן ערך לכל הפעילים בענף הביטוח. היא תמשיך להיות מובילה ופורצת דרך בכל הקשור לקידום תעשיית הביטוח, החיסכון ארוך הטווח והפיננסים, כפי שהייתה בשני העשורים האחרונים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email