כרטיסים מוזלים למסיבות האירוויזיון, דלקן חינם וערב טעימות יין

ועדת הרווחה אינה שוקטת על שמריה ומתכוננת לסוף השבוע הנוצץ של האירוויזיון; במקביל, ההרשמה להשתלמות בבלגרד הסתיימה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

וועדת הרווחה בלשכה בראשות סו"ב מאיר רוטברג ממשיכה בפעילות הענפה שלה ומוסיפה עוד מבצעים והטבות לחברי הלשכה. בשבוע האירוויזיון, באמצעות שת"פ עם סו"ב מעין משיח מוועדת הצעירים, יוכלו חברי הלשכה להשתתף במסיבות ובאירועים המלווים את התחרות, כולל הקרנות במסכי ענק, הופעות אמנים ועוד, וזאת בהנחה משמעותית של 70 ־ 90 שקל.

מאיר רוטברג | צילום: פרג

דלקן של סונול

רוטברג: "סגרנו דיל עם סונול שתתקין לחברי הלשכה דלקן חינם, ללא עלות חודשית. הדלקן יכול לשרת את חברי הלשכה גם בחברות הדלק האחרות. בנוסף, בימים אלה סוגר חבר הוועדה החדש, סו"ב שוקי רגב, עסקה עם חברת דלק נוספת שתצטרף למאגר החברות בהן יהיה אפשר להשתמש בדלקן".

יין ואירוע הוויסקי

לדברי רוטברג, יש ללשכה הסדרים עם יקבים פרטיים לקבלת מחירים בהנחה על יינות (פרטים באתר הלשכה לחברים רשומים). "היה ביקוש גדול לאירוע הוויסקי הבינלאומי שיתקיים מה־15 עד ה־17 במאי בגג מגדל עזריאלי; חברי הלשכה ייהנו גם ממחיר מועדף וכן מיותר טעימות בכל כרטיס", מפרט יו"ר ועדת הרווחה.

הסתיימה ההרשמה לבלגרד

אם אתם עוד מתלבטים אם לצאת להשתלמות המקצועית הראשונה מסוגה בבלגרד, הרי שרוטברג מבשר כי ההרשמה כבר נסגרה, וזאת בתוך ימים ספורים. "הביקוש היה אדיר, 90 חברים נרשמו, שזה 2 אוטובוסים. מי שלא הספיק להירשם יוכל להגיע להשתלמות הבאה שתתקיים ברבעון הבא. אנחנו חושבים על אמסטרדם או על איטליה, תלוי בעלות הטיסות", הוא מבטיח.

עוד מוסיף רוטברג: "כשנכנסתי לתפקיד אמרתי לעצמי שאם אוכל לחסוך לחבר לשכה כסף, בין אם זה במשרד שלו ובין אם בחייו הפרטיים, אני אעשה זאת. ואכן, הבאנו ונמשיך להביא לסוכני הלשכה מבצעים והטבות כל הזמן. אני רוצה לפרגן לכל חברי הוועדה שמשקיעים זמן רב על חשבון העבודה והמשפחה שלהם כדי להביא עוד ועוד הטבות עבור סוכני הלשכה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email