כרטיסי החבר בדרך – איילון פותחת דלתות לסוכני הביטוח

התכנית להנפקת כרטיס חבר לשכה דיגיטלי יוצאת לדרך. נשיא הלשכה והמנכ"ל הודו לחברת איילון על כך שהיא הראשונה שנענתה ליוזמה. שמחי: "סוכן שעובד עם 5 חברות יוכל להיכנס חופשי לכולן באמצעות כרטיס אחד"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

התכנית להנפקת כרטיס חבר לשכה דיגיטלי, שיוכל לשמש ככרטיס כניסה לכנסים ולחברות הביטוח השונות, יוצאת לדרך. הראשונה להרים את הכפפה ולהיענות לבקשת הלשכה לייצר כרטיס חבר לשכה היא "איילון חברה לביטוח".

נשיא הלשכה, ליאור רוזנפלד, הודה למנכ"ל איילון, אריק יוגב, על ההיענות המידית של החברה ליוזמה, וציין כי "זהו רק נדבך אחד בשיתוף הפעולה המוצלח והנמשך של לשכת סוכני ביטוח עם איילון".

אריק יוגב | צילום: אייל גזיאל

כמו כן, רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה, מציין כי "בימים אלה מודפסים כ־1,400 תגים ממוחשבים ראשונים כמספר סוכני חברת איילון, והיא תפיץ אותם בקרב סוכניה שהם חברי לשכה. "בעקבות איילון אנו מקווים להרחבת היוזמה גם לחברות הביטוח האחרות. הכוונה היא שעל כרטיס החבר הדיגיטלי תוכל כל חברה לקודד קוד כניסה לסוכן, וכך הסוכן יוכל להיכנס חופשי לחברות הביטוח באמצעות כרטיס אחד", מסביר שמחי.

שמחי פירט על היוזמה ואמר כי "כיום, סוכן שעובד עם 5 חברות, למשל, מחזיק ב־5 תגים נפרדים בכיס, בעוד כרטיס חבר לשכה, וכן כרטיסי אשראי וכרטיסים ממוחשבים אחרים, בקיצור – הוא עמוס בכרטיסי פלסטיק. על פי היוזמה, אנחנו ננפק לחברי הלשכה כרטיס אחד שיהווה גם כרטיס חבר לשכה וגם כרטיס כניסה לכל חברות הביטוח שירצו בכך. הכרטיס מיועד לסוכנים ששילמו דמי חבר, וחברי הלשכה יחויבו להעביר אותו גם בכל כנס מחוזי כדי שיוכלו להיכנס אליו. חשוב לציין כי במקרה של אובדן הכרטיס, ניתן יהיה לבטלו מרחוק כמו במקרה של אובדן כרטיס אשראי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email