"כשאתמנה לשר האוצר אני רוצה את סוכני הביטוח לצדי; יחד נוביל את השיפור במערך הפנסיה בישראל"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יו"ר כולנו, משה כחלון נאם השבוע בכנס מחוז חיפה והצפון ואמר כי "אני לא רואה את ענף הפנסיה או את ענף הביטוח מתנהלים ללא סוכני ביטוח".

בכנס "חוק ומשפט", שעסק בדיני ביטוח, ציין כחלון: "כשאתמנה לשר האוצר אני רוצה את סוכני הביטוח, המייצגים את ציבור המבוטחים, לצדי. ביחד נוביל את השיפור במערך הפנסיה בישראל. סוכני ביטוח הם פקטור חשוב בתחום הפנסיה והביטוח. ביורוקרטיה ורגולציה לא מעניינים אותי, שר יכול לעשות כל מה שהוא רוצה בכל הקשור לתחומי אחריותו. ברגע שאתה מתמנה לשר יש לך כוח אדיר בידיים. אין מה לפחד ממגמות חדשות: כמו שעשינו רפורמה בתקשורת, נוכל לעשות רפורמה בכל תחום שנוגע למשרד האוצר, מבלי לפגוע באף אחד מהשחקנים שבשוק".

בכנס נשאל כחלון מדוע לא לקח לידיו את משרד האוצר כשהוצע לו בעבר. "להגיע למשרד האוצר כחלק מרשימה או כמפלגה עצמאית אלו שני עולמות שונים. כשאתה מגיע עם מפלגה, הרבה מנדטים וכוח, גם ראש הממשלה לא יכול להגביל אותך. אם היו לי 19 מנדטים? אתם לא יודעים מה היה קורה כאן, היינו משנים את המדינה".

נשיא הלשכה אריה אברמוביץ אמר: "אני שמח שאחד המועמדים המובילים למשרת שר האוצר מבין את חשיבותם של סוכני הביטוח לעתיד המשק הישראלי, כמי שמייצגים ומשרתים בנאמנות את ציבור מבוטחיהם. כחלון מבין שסוכני הביטוח הם לא האחראים למשבר הפנסיה במדינה, כפי שגורמים מסוימים מבקשים לצייר זאת". יו"ר מחוז חיפה והצפון ליאור רוזנפלד אמר: "כחלון, כמועמד במפלגה מובילה בישראל, הבין שסוכני הביטוח הם שחקן חשוב בשוק הביטוח בפרט ובמשק הישראלי בכלל, וכן שאין עתיד לציבור החוסכים בישראל ללא סוכני הביטוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email