כשעולם הביטוח והטברנה נפגשים: אירוע הסוכנים השנתי של שלמה ביטוח

טובי שמלצר: "בניגוד לתהליכים המתרחשים בענף, שלמה ביטוח פועלת בכל עת בכדי לחזק את הקשר עם הסוכנים ולתת להם את הבמה הראויה. לפי תפיסתנו, הסוכן הוא הגורם האחראי על הפצת מוצרי הביטוח, בהווה ובעתיד"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

טובי שמלצר, מבעלי שלמה ביטוח ו-אורי אומיד, מנכ"ל החברה, הזמינו את הסוכנים המובילים של החברה, חברי "מועדון ה-100", לחופשת סוף שבוע מפנקת באתונה, יוון. כמדי שנה, החברה מקיימת אירוע שנתי עבור הסוכנים שלה, לסיכום השנה החולפת ומוקירה את פועלם. השנה, לרגל פתיחת העשור החדש, החברה החליטה לחגוג ובגדול, עם 260 סוכניה, באירוע מושקע ונוצץ במיוחד, שלא נראה כמותו בענף.

האורחים, שהגיעו במטוס שהחברה חכרה במיוחד עבורם והיה ממותג כולו בצבעים של שלמה ביטוח, נהנו ממסיבה שהחלה כבר באוויר וכללה מוזיקה יוונית וים-תיכונית בניצוחו של הדי-ג'יי הישראלי יאיר גרין, לצד חלוקה של משקאות מרעננים.

אורי אומיד וטובי שמלצר. צילום: שי שבירו

לאחר הנחיתה באתונה, הסוכנים המשיכו לארוחת צהריים וסיור ביקב מקומי בשם Papagiannakos. משם, המשיכו ללינה במלון Grand Bretagne, הנחשב לאחד מהמלונות המפוארים ביותר ביוון וקיבלו את השבת בארוחת קידוש חגיגית שהתקיימה במלון, בניצוחם של השפים אבי רזון (ממסעדת 'הסלון' של אייל שני) ובר ישראלי (השף הראשי של קייטרינג 'פלפל'), שהוזמנו במיוחד לאירוע. הרב יעקב נחימובסקי, הכניס את האורחים לאווירה באמצעות שירים ופיוטים לערב שבת.

למחרת, האורחים נהנו מארוחת צהריים ומסיבה יוונית אותנטית בטברנה, שכללה הופעה של להקה מקומית. בערב, התקיים במלון האירוע המרכזי, במהלכו הסוכנים זכו להופעה בהפתעה של הזמר שלומי סרנגה, בליווי להקתו של הזמר היווני המוביל ניקוס ורטיס. כמו כן, החברה העניקה פרס לסוכנים המצטיינים מ-2 המחוזות בחברה.

אירוע שלמה ביטוח בטברנה. צילום: שי שבירו

טובי שמלצר, משנה למנכ"ל שלמה ביטוח ציין בפני הסוכנים: "אני רואה מה עובר עליכם בימים אלו וכיצד אתם נלחמים על כל פוליסה ופוליסה, לכן, חשבנו שלאחר שנה לא פשוטה ומלאת אתגרים – מגיע לכם ליהנות ובגדול. חשוב לציין, כי בניגוד לתהליכים המתרחשים בענף, שלמה ביטוח פועלת בכל עת בכדי לחזק את הקשר עם הסוכנים ולתת להם את הבמה הראויה. לפי תפיסתנו, הסוכן הוא הגורם האחראי על הפצת מוצרי הביטוח, בהווה ובעתיד. אנו רואים עצמנו כחברת סוכנים משפחתית ותמיד נמצאים כאן עבורכם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email