כ-2 מיליון שקל בשנה: נחשף השכר של יו"ר מגדל אחזקות

השופט בדימוס חנן מלצר ישתכר כ-159 אלף שקל בחודש בתפקידו כיו"ר מגדל אחזקות. למלצר שמורה גם הזכות לרדת בהיקף המשרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

האסיפה הכללית של מגדל אחזקות תאשר ב-13 במרץ את מינויו ותנאי העסקתו של חנן מלצר, שופט בית המשפט העליון לשעבר, לתפקיד יו"ר מגדל אחזקות. מלצר יחליף בתפקיד את שלמה אליהו שהודיע על פרישתו מהתפקיד. אליהו ימשיך לכהן כחבר דירקטוריון החברה.

לקראת הדיון באסיפה הכללית פרסמה מגדל אחזקות את תנאי העסקתו של מלצר, מהם עולה כי היו"ר החדש ישתכר כ-159 אלף שקל בחודש עבור 66% משרה, ובסך הכל 1.87 מיליון שקל בשנה.

השופט בדימוס חנן מלצר. צילום: מתוך מאתר בתי המשפט

על פי תנאי ההעסקה שפורסמו בדיווח של מגדל לבורסה, מלצר יוכל לרדת בהיקף המשרה ל-50%, אך הוא יאלץ לקבל את אישור הדירקטוריון למהלך.

יסייע באתגרים הצפויים

יש לציין כי אליהו עצמו לא קיבל שכר על תפקידו כיו"ר מגדל אחזקות ביטוח, לאחר שוויתר על שכר כשמונה לתפקיד ב-2014, כך שמדובר בהוצאה כספית חדשה לקבוצה.

אליהו בן ה-86, בעלי השליטה במגדל אחזקות, הפתיע לפני כשלושה שבועות כשהודיע כי השופט בדימוס חנן מלצר (מכהן כיום כנשיא מועצת העיתונות), ימונה לתפקיד יו"ר דירקטוריון החברה במקומו.

אליהו מסר, בין היתר, בעקבות ההודעה על פרישתו כי: "לאור מכלול האירועים בשנתיים האחרונות הגעתי למסקנה כי בשלה העת לסיים את כהונתי, ולכן הודעתי היום על פרישתי הצפויה כיו"ר מגדל אחזקות. אני שמח וגאה מאוד שחנן מלצר, שופט עליון בדימוס, בעל שיעור קומה עם מומחיות וניסיון גם בתחום העסקי ובתחום הממשל התאגידי נענה לבקשה להצטרף למשפחת מגדל, ולסייע לה בכל האתגרים שבפניה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email