כ-270 סוכנים חדשים הצטרפו ב-2016

הגיל הממוצע של חברי הלשכה עומד על 55. שי שדה, יו"ר הוועדה לגיוס חברים בלשכה: ”רוב המצטרפים החדשים הם צעירים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מספר חברי לשכת סוכני ביטוח עומד היום על 4,433 .המחוז הגדול מ ביותר הוא מחוז ת“א והמרכז עם 1,245 סוכנים, ובמקום השני נמצא מחוז חיפה והצפון עם 1,490 סוכנים. מנתוני הוועדה לגיוס חברים בלשכה, בראשות שי שדה, עולה כי ב־2016 הצטרפו כ־270 סוכנים חדשים.

הגיל הממוצע של חברי הלשכה נשאר זהה ועומד על 55.הסניף ”המבוגר“ ב יותר הוא סניף חדרה עם גיל ממוצע של 59, והסניף ”הצעיר“ ביותר הוא סניף פתח תקווה עם גיל ממוצע של 52 שנים. מחוז תל אביב גייס את מספר החברים הרב ביותר (34%), אחריו מחוז השרון (25%), מחוז הצפון (17%), מחוז השפלה (13%), מחוז ירושלים (7%) ומחוז הדרום (4%).

”הגיוס ללשכה נמשך במלוא המרץ, כשמגייסים בממוצע סוכן ליום עבודה. רוב המצטרפים החדשים הם צעירים, מה שיביא לירידת הגיל הממוצע של הסוכנים בלשכה בשנים הקרובות. אנחנו פעילים מאד במכללות לביטוח של הלשכה, נתניה והמכללה למינהל, ומגייסים סטודנטים ללשכה עוד בלימודיהם. גייסנו השנה גם מתמחים כדי ש‘יטעמו‘ את יתרונות החברות בלשכה עוד בימי ההתמחות“, אומר שדה ומוסיף כי ”אנחנו מקווים שב־2017 קצב הגיוס יגדל. דרך הגיוס האפקטיבית ביותר היא באמצעות ’חבר מביא חבר‘. לכן אנו פונים לסוכני הלשכה, כדי לצרף כמה שיותר סוכנים חדשים ללשכה – רק ללשכה חזקה יש את הכוח לעמוד לטובת חבריה מול הרגולציה וחברות הביטוח“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email