רשמו ביומנים: כ-650 סוכנים כבר נרשמו לכנס ביטוח חיים ופנסיה שיתקיים באפריל

הכנס יתקיים בחודש אפריל הקרוב באילת, ויכלול תכנים מקיפים בתחום. בין המוזמנים: נציגי האוצר וראשי ענף הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־650 סוכנים כבר נרשמו לכנס "חולמים, מבטחים ומונעים" – הכנס השנתי של לשכת סוכני הביטוח בנושאי ביטוח חיים, שיכלול תכנים מקיפים בנושא הפנסיה וביטוח החיים, ויוזמנו אליו ראשי ענף הביטוח, חברי כנסת, הפיקוח על הביטוח, נציגי האוצר ונציגי ממשלה אחרים. לפני הכנס הכללי, שיתקיים ב־11־14 באפריל באילת, יתקיים ב־10 באפריל כנס MDRT לסוכנים המובילים בתחום ביטוחי החיים.

על ארגון הכנס ותכניו אחראים אריק (קיקה) ורדי והוועדה לביטוח פנסיוני, בראשות יובל ארנון, שמסביר כי מדובר בקצב גבוה של נרשמים, לאור העובדה שההרשמה נפתחה לפני פחות משבועיים. "זה מראה שהאנשים רוצים ללמוד ולהעשיר את הידע שלהם בתחומי הפנסיה וביטוחי החיים", אומר ארנון.

"להעשיר את הידע בתחומי הפנסיה וביטוחי החיים"
"להעשיר את הידע בתחומי הפנסיה וביטוחי החיים"

1,800משתתפים

לדברי ורדי, היעד השנה הוא להגיע ל־1,800 משתתפים, לעומת כ־1,600 בכנס אשתקד. גם בכנס זה יתארחו המשתתפים ב־6 בתי המלון: הרודס, דן, הילטון מלכת שבא, רויאל ביץ', רויאל גארדן והמלך שלמה.

זהו הכנס הפנסיוני ה־37 שמקיימת לשכת סוכני הביטוח, ומארגניו עושים מאמצים כדי להפוך אותו למוצלח וייחודי. לכן הוא מתקיים השנה בחודש אפריל, כדי שניתן יהיה לקיים אירועים בחוץ. אחת האטרקציות בכנס תהיה מסיבה תחת כיפת השמיים בה יופיעו להקת ה"היברו ראסטה מן" ומירי מסיקה, שלאחריה תתקיים מסיבת ריקודים ובה ירקיד הדי.ג'יי קיקה סמואל (רדיו 100FM) את הסוכנים והסוכנות הצעירים (ולא רק) עד השעות הקטנות של הלילה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email