לאור השינויים הרגולטוריים: הסוכנים הצעירים יפגשו עם סגן בכיר באגף שוק ההון

הוועדה לסוכנים צעירים תקיים החודש שני אירועים, שיכללו הרצאות בתחום הרגולציה והטכנולוגיה. הפעילויות יתקיימו ב־16 וב־29 ביוני
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הוועדה לסוכנים צעירים בראשותו של דביר רפ משתדלת להציע לחבריה אירועים יוצאי דופן להיכרות עם תחומי הכיסוי שנוגעים לעבודת היום־יום שלהם; ב־16 ביוני תקיים הוועדה "ערב מהסרטים" לסוכנים צעירים ובני ובנות הזוג בסינמה סיטי גלילות.

לדברי רפ, הערב ייפתח בארוחת ערב בסגנון איטלקי, שאחריה הוא יסקור את פעילות הוועדה. תמר הראל, מנהלת מכירות וקשרי ביטוח מ"קבוצת שגריר" תספר על מרכזי השירות של החברה; סיימון עוז, מנהל מכירות ב"פוינטר" ידבר על חדשנות טכנולוגית בעולם הרכב; אריאל מונין, יו"ר הועדה לביטוח כללי, ירצה לצעירים על "כוחה של מחשבה – הכל בראש שלנו". יואל זיו, יו"ר ועדת הבריאות, יסיים את החלק הלימודי בהרצאה על "זכויות האזרחים במערכת הבריאות הציבורית והפרטית".

דביר רפ
דביר רפ

פעילות חשובה ויוצאת דופן לטובת הסוכנים הצעירים תתקיים ב־29 ביוני 2016 ,אז הם ייפגשו למפגש אישי עם אסף מיכאלי, סגן בכיר לתחום הביטוח באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון שבמשרד האוצר. המפגש הוא בשיתוף הוועדה לביטוח אלמנטרי שבראשות אריאל מונין. "המפגש הוא חשוב ונדרש לסוכנים הצעירים לאור השינויים הרגולטוריים הרבים החלים בתקופה האחרונה", מדגיש רפ.

המפגש יתקיים במשרדי לשכת סוכני ביטוח בתל אביב, ברחוב המסגר 42 קומה 8. לאחר התכנסות וכיבוד, יישאו דברים רפ ומונין. מיכאלי ירצה על הרגולציה החדשה בתחום הביטוח; עו"ד עדי בן אברהם – היועץ המשפטי של הלשכה ידבר על "חוזר החידושים ופסיקת בתי המשפט", ואריה אברמוביץ, נשיא הלשכה, ינהל שיחה חופשית ויענה לשאלות הצעירים.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email