לאחר שנה וחצי של נתק – הממונה וסגניו יגיעו ללשכה למפגש עם בכיריה

מ"מ נשיא הלשכה אנגלמן: "מברכים על שיתוף הפעולה לאחר תקופה ארוכה שבה היחסים בין הלשכה לרשות עלו על שרטון"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"לאחר תקופה ארוכה שבה היחסים בין הלשכה לרשות עלו על שרטון, בשבוע הבא הנהלת הלשכה תיפגש עם הממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ד״ר משה ברקת וצמרת משרדו לישיבת עבודה על מנת לדון בנושאי ליבה הנוגעים לסוכני הביטוח וענף הביטוח בכלל. "אנו מברכים על שיתוף פעולה זה וביחד נפעל בסוגיות החשובות לתחום הביטוח ולמבוטחים בכלל, ולציבור הסוכנים והסוכנות בפרט", אמר מ"מ נשיא הלשכה סו"ב יוסי אנגלמן. "הוועד המנהל בראשותי חרט על דגלו להמשיך בפעילותו המקצועית מול הרשויות, בצורה שקטה, ומאחורי הקלעים, עד להשגת התוצאות הרצויות לטובת ציבור סוכני הביטוח״.

המפגש עם הממונה וצוותו יתקיים ביום חמישי הבא במשרדי הלשכה בתל אביב. לפגישה הוזמנו כל חברי הוועד המנהל של הלשכה ויושבי ראש הוועדות שלה.

משה ברקת נואם בכנס. צילום: יוד צילומים אילת
הנתק עם הממונה היה לרעת הלשכה

עוד אמר אנגלמן ל"ביטוח ופיננסים": "מדובר בחידוש הקשרים הטובים עם הממונה והרשות לאחר תקופה של שנה וחצי בה היה נתק בין הממונה ללשכה; זה לא היה לטובת הלשכה. אני שמח שהממונה השתכנע בכנות מאמצינו לחדש שיתוף הפעולה. אנחנו מאמינים בדרך של קבלת החלטות משותפת לטובת הסוכנים והציבור, וכמה שפחות התקשורת או בתי המשפט".

יש לציין, כי היחסים בין הנהגת הלשכה הקודמת תחת סו"ב ליאור רוזנפלד עלו על שרטון בעקבות מתקפות של הלשכה על הממונה בתקשורת. הממונה לא השתתף בכנסי הלשכה מזה למעלה משנה וחצי, למרות שהוזמן, ואף סירב להתראיין לעיתון הלשכה.

במפגש עם ברקת וסגניו הבכירים יידונו מספר נושאים מקצועיים שעל סדר היום ובראשם "מודל הסוכן האובייקטיבי" שהממונה מקדם בשנתיים האחרונות.

"אנחנו, הוועד המנהל, הבטחנו שנשאיר אחרינו לשכה מסודרת, הפועלת בשקיפות והגינות למען  וסוכנות וסוכני הביטוח וכך אנו עושים", סיכם אנגלמן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email