לאחר 19 שנה פורש עופר נוריאל מתפקידו כעורך ראשי של "עדיף"

עופר נוריאל, בעלים ועורך ראשי של עיתון הביטוח המקוון "עדיף", הודיע על פרישתו מתפקיד העורך הראשי. רועי ויינברגר יחליף אותו בתפקיד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עופר נוריאל, בעלים ועורך ראשי של עיתון הביטוח המקוון "עדיף", הודיע על פרישתו מתפקיד העורך הראשי, אותו ימלא מעתה רועי ויינברגר, עד כה עורך המשנה. נוריאל הודיע שיפרוש בסוף השנה מתחום העיתונות ויתמקד מעתה בעסקים כמנכ"ל "מרקטפרו" שבבעלותו, המפתחת מוצרים וכלים נלווים לענף הביטוח. מיזם המרקטפרו נעשה בשיתוף פעולה עם הלשכה.

נוריאל, שהפך לאישיות מוכרת ומכובדת בענף הביטוח, הודיע על הפרישה בערב הפתיחה של ועידת עדיף ה־17 שהתקיימה השבוע.

נוריאל

נוריאל סיפר כי "לפני כחודשיים חגגנו בעדיף 19 שנים. בדבר העורך שכתבתי לרגל האירוע ציינתי בגאווה את הערכותנו לעתיד: חיזוק ההון האנושי, ושיפור הפלטפורמות הטכנולוגיות והדיגיטליות. עוד ציינתי שבתום השנה בכוונתי לסיים את תפקידי כעורך ראשי של עדיף. היום, בערב הפתיחה של ועידת עדיף, בהתרגשות ובסיפוק רב אני מודיע שבתום השנה הנוכחית אסיים את תפקידי כעיתונאי וכעורך ראשי של עדיף.

"אני בתפקיד מאז הקמת עדיף, ולאורך כל הדרך היה לי ברור שהדרך היחידה לשגשוג עדיף – נעוצה במאמץ להביא ערך לקהל הפעילים בענף. לאורך כל התקופה עשינו את עבודתנו נאמנה. ידענו להפריד בין האינטרסים השונים של פעילים בענף לבין מחויבותנו כלפי הקוראים והמשתתפים בכנסים, כדי להביא להם ערך מקצועי. הקמנו תשתית ארגונית, עם כוח אדם מחויב ומקצועי, אשר ימשיך לעשות זאת גם בשנים הבאות.

"אני גאה מאוד על כך שאני יכול לסמוך על רוח עדיף ועל הצוות שאיתי ולהתפנות לתפקיד מנכ"ל המרקטפרו, כך שאוכל להתמקד בהצעדתו קדימה, כי בעיני זו משימה לאומית".

"בהזדמנות זו ברצוני לאחל בהצלחה למחליפי, רועי ויינברגר, אשר שימש בשנתיים האחרונות כעורך משנה, ובטוחני שבאמצעות הליווי של הדס דרור, סמנכ"ל התוכן, שבמשך 16 שנים מנצחת על מלאכת העשייה, וצוות העיתונאים המוכשר – אילן פיש, דורון שפר, ואורי שלזינגר, ועוד שורה רחבה של כותבים – נמשיך להביא לכם בצורה מדויקת ומזוקקת את החדשות והמידע".

נוריאל הופתע לקבל מגן הוקרה מידי ד"ר גיא רוטקופף, מנכ"ל איגוד והתאחדות חברות הביטוח ומידי סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח היוצא.

רוטקופף אמר כי "שמעתי אותך אומר מילים על מרקטפרו ועל הסוכן העמוק. אתה לא עוזב לשום מקום. בשבילנו אתה זה עדיף, ועדיף זה עופר נוריאל. אנחנו מאוד אוהבים אותך".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email