לאחר 35 שנה בענף: מומחה הביטוח הסיעודי אבי רייטן פורש

יעביר את מרכז ההגנה הסיעודית ”אופק זהב“ לידי גבי נקבלי, יועץ הלשכה לביטוח סיעודי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אבי רייטן, שנחשב למומחה מוביל בתחום הביטוח הסיעודי, פורש מעיסוקו לאחר 35 שנות עבודה בענף הביטוח, מהן 16 שנים בתחום ההגנה הסיעודית.

בהודעת פרישה ששלח ללשכת סוכני ביטוח כותב רייטן: "התחלתי את דרכי בענף הביטוח כסוכן ביטוח חיים, תפקיד שהיווה עבורי את הבסיס לרכישת ידע, מקצועיות והבנת התחום ומורכבותו. במהלך השנים מילאתי את כל התפקידים בחברת ביטוח (למעט אקטואר) עד לתפקיד סמנכ"ל בשתי חברות ביטוח".

עוד כותב רייטן, "כידוע, בשנים האחרונות הקדשתי את מלוא מרצי וזמני והתמחיתי בתחום הסיעוד. כבר בשנת 2000 זיהיתי את הצורך הגדל בביטוחי סיעוד, ייסדתי את אופק זהב (מרכז ידע, הכשרה וייעוץ להגנה סיעודית, ר.מ.) וביססתי את מעמדי כמומחה מוביל בתחום, תוך שאני רואה בעיסוקי שליחות ומקפיד על מקצועיות, הגינות, אחריות ואובייקטיביות.

במהלך השנים, זכיתי להוביל דרך, להיות שותף לתהליכים משמעותיים, לתרום, להשפיע ולהשמיע את דעותיי בפורומים וגופים רבים ומכובדים ובהם חברות ביטוח, סוכני ביטוח, ועדות הכנסת, אגף שוק ההון, עמותות וארגונים עסקיים ועוד. כמו כן הכשרתי מאות סוכנים לשליחות זו".

אבי רייטן
אבי רייטן

רייטן זכה להכרה רבה בכל הגופים האלו על פועלו, והצליח להעלות למודעות הציבורית את הבעיה הסיעודית והפתרונות האפשריים לה.

"לאחר תקופת היערכות, רצון להתפנות מעיסוקים ומחויבויות ותחושת מיצוי עצמי, החלטתי לפרוש, בעודי בכוחי, ועל כך אני מודיע במכתב זה למספר קטן ביותר של נמענים" (6 בלבד), כותב רייטן, "אני פורש בתחושת סיפוק גדולה, אולם גם עם דאגה רבה באשר למתרחש ולעתיד להתרחש בתחום הסיעוד והגיל השלישי. הבעיה הסיעודית הולכת ומחמירה והצורך בפתרונות ימשיך ויגדל בשנים הקרובות".

את אופק זהב, על כל המידע הגדול שנצבר בחברה, כולל אתר החברה, יעביר רייטן לידיו של גבי נקבלי, יועץ הלשכה לביטוח סיעודי, "לאחר עבודה משותפת במהלך השנתיים האחרונות", לדברי רייטן. "עם זאת, אמשיך לסייע לגבי ככל שאתבקש. פרישתי תכנס לתוקף החל ב־1 בינואר 2017 .תודה על שיתוף הפעולה איתי במהלך השנים".

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email