לא עוד גיליונות אקסל: פתרון טכנולוגי בחישוב עמלות היקף של סוכני ביטוח

כלל ביטוח ופיננסים מיישמת, לראשונה בישראל, מערכת לניהול הסכמי העבודה של החברה מול הסוכנים וחישוב עמלות ההיקף תוך מתן מענה למודלים מורכבים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חישוב עמלות ההיקף של סוכני ביטוח הוא אחד מהאתגרים המורכבים של חברות הביטוח, וזאת לאור התחרות הגבוהה בענף והצורך לממש מודלים עסקיים מורכבים, בזמן קצר תוך שקיפות מירבית. כלל ביטוח ופיננסים מיישמת, לראשונה בישראל, פתרון טכנולוגי מתקדם של Incentives Solutions לחישוב עמלות היקף של סוכני הביטוח.

חברת Incentives Solutions, המפתחת ומיישמת מערכות המסייעות לתכנן ולנהל תמריצים לאנשי מכירות, שירות, וערוצי הפצה – משיקה בימים אלה לראשונה בישראל מערכת מתקדמת המאפשרת לממש מודלים עסקיים מורכבים לסוכני ביטוח. הפתרון הטכנולוגי JOOPY Insurance, פותח על ידי Incentives Solutions בשיתוף עם חברת כלל ביטוח ופיננסים. החל משנת 2020 המערכת מיושמת בחברת כלל ביטוח ופיננסים ונותנת מענה לניהול הסכמי העבודה של החברה מול הסוכנים וחישוב עמלות ההיקף תוך מתן מענה למודלים מורכבים. .

חישוב עמלות ההיקף הוא אחד מהאתגרים המורכבים של החברות | צילום: shutterstock
תמונה אחודה

המערכת מספקת יכולות ניהול הכוללות הגדרת הסכם עבודה האישי של כל סוכן במערכת (הכולל את תנאיו הייחודיים בכל תחום ביטוחי ובכל סוג פוליסה) והטמעת ההסכם על כל תנאיו כנגזרות במערכת חישוב העמלות. כל שינוי רגולטורי או אחר ניתן ליישום מהיר, הן בהסכמים והן במערכת חישוב העמלות וזאת ללא עבודה ידנית.

לסוכנים תוצג באתר חברת הביטוח תמונה אחודה, עדכנית ומפורטת של נתוני עמלות ההיקף המחושבים במערכת  JOOPY Insurance, בכל תחומי פעילותם. לסוכן תהיה יכולת לעקוב אחר העמלות ואופן חישובן ולבדוק את העמידה ביעדיו. המערכת מגיעה עם כלי ניתוח ודוחות ניהוליים.

"אנחנו מביאים כיום בשורה משמעותית לתעשיית הביטוח בישראל וליכולת שלה לנהל ביעילות ובשקיפות את הקשר בין חברות הביטוח הגדולות ובין סוכנויות וסוכני הביטוח. העבודה הידנית באמצעות גיליונות אקסל או במערכות תוכנה מיושנות איננה מתאימה יותר לשווקים תחרותיים כמו שוק הביטוח ונדרשת עתה אוטומציה של תהליכים. הפתרון מציע לא רק חסכון וייעול ללא תקדים אלא גם מנוף חדש להגדלת מכירות, רווחים ולצמיחה", מסר עמיר פיסלויץ, מייסד ומנכ"ל Incentives Solutions".

שרון פיפנו, סמנכ"לית בכירה, מנהלת תחום הסכמים ועמלות סוכנים, בכלל ביטוח: "ניהול הסכמי עמלות לסוכני הביטוח, חישוב עמלות ההיקף לפיהם וכן התמודדות עם השינויים העסקיים והרגולטורים התכופים בשוק הביטוח, מהווה אתגר משמעותי. Incentives Solutions מספקת לחברה מענה אפקטיבי לאתגרים ומהווה יתרון תחרותי. המערכת מאפשרת לנו ליישם פתרונות ומודלים חדשים בזמן מהיר ובעלות תפעול נמוכה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email