לא רק בחניון: פנגו נכנסת לתחום הביטוח

ענקית החניה הסלולרית הקימה בשותפות עם קבוצת מנורה סוכנות ביטוח רכב דיגיטלית; מנכ"ל פנגו: "זו בשורה משמעותית ל־2 מיליון לקוחות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת פנגו, בעלת אפליקציית החניה, חתמה עם מנורה מבטחים החזקות על הסכם להקמת סוכנות ביטוח דיגיטלית משותפת תחת השם "פנגו ביטוח". הסוכנות תוחזק על ידי שני הגופים בחלקים שווים. פנגו כבר החלה להציע ללקוחותיה אפשרות לרכוש ביטוח רכב באמצעות האפליקציה לשירותי חניה, רכב ודרך שאותה היא מפעילה.

לקוחות החברה יוכלו לרכוש תחילה ביטוח רכב של חברות הביטוח מנורה מבטחים ושומרה ובהמשך של חברות ביטוח נוספות. לרגל השקת סוכנות הביטוח, מציעה פנגו ללקוחות שירכשו ביטוח רכב דרכה, הטבה של חניה לחצי שנה בחינם בכחול לבן (ללא חניונים) עד לסכום חצי שנתי מצטבר של 250 שקל.

אפליקציית פנגו | צילום: מתוך האתר

מוסיפה ערך לנהגים

מפנגו נמסר כי הרקע לכניסתה לעולם הביטוח נובע מכך "ששוק הביטוח בישראל עובר דיגיטציה ופנגו עתידה לתפוס חלק משמעותי במעבר לדיגיטל, בייחוד בתחום ביטוחי הרכב שקורם עור וגידים בימים אלה. הכניסה של פנגו גם לעולמות הביטוח היא חלק מהאסטרטגיה של החברה לייצר ערך לנהגים לא רק בחניה אלא גם בעולמות הרכב והדרך, אותה היא מיישמת גם עם שירותים, כמו נסיעות בכבישי אגרה ושירות הטסט והמוסכים 'פנגו עד הבית'. הקמת סוכנות פנגו ביטוח תשלים עבור לקוח פנגו סל מוצרים מלא בעולמות החניה, הרכב והדרך".

בפנגו מסבירים על אופן רכישת הביטוח: "נהגים שיתעניינו ברכישת ביטוח באמצעות סוכנות פנגו ביטוח, דרך אפליקציית פנגו, ימלאו שאלון דיגיטלי קצר כאשר בסופו של השאלון, תוצג ללקוח הצעת מחיר לרכישת פוליסה וככל שהלקוח יבקש לרכוש את הפוליסה וכמובן בכפוף לאישור של חברת הביטוח, תונפק לו פוליסת ביטוח. בכל שלב יוכל הלקוח לקבל מסוכנות הביטוח מענה אנושי מהיר לכל שאלה או דרישה. בעתיד תאפשר סוכנות פנגו ביטוח לנהל את כל התהליך הנוגע לשירות הביטוח דרך האפליקציה, כולל הגשת תביעות ביטוח".

רועי אלבז, מנכ"ל פנגו: "אנחנו, בשיתוף מנורה, מביאים היום לשני מיליון המשתמשים באפליקציה בשורה משמעותית, פתרון לרכישת פוליסות ביטוח רכב עם ערך מוסף של זמינות גבוהה ופלטפורמה דיגיטלית על גבי אפליקציית פנגו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email