לא רק כנסים מקצועיים: בכנס אילת יועברו גם שיעורי כושר

סו"ב משה דיין יעביר בכנס הפנסיוני שבאילת שיעורי כושר גופני לסוכנים; הוא מספר כיצד הריצה בבוקר שיפרה את כוח הרצון שלו, את המשמעת העצמית ואת ההתמודדות עם קשיים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב משה דיין מתחיל את היום שלו בשעה מוקדמת מאוד ויוצא לריצה, גם בגשם וגם בשרב. דיין התחיל לרוץ לפני כשלוש שנים, כשהיה בן 44 , כשעד אז התקשה להתעורר בבוקר ועייפות ליוותה את יום העבודה. היום הוא מרתוניסט והריצה היא דרך חיים עבורו. ביוזמת נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, בימים שלישי ורביעי בכנס הפנסיוני הקרוב באילת, ייצאו הסוכנים בשבע בבוקר להליכה בטיילת באילת עם סו"ב דיין, כשלפני כן יתרגלו איתו תרגילי חימום ושחרור.

דיין (47) הוא בעלי סוכנות משה דיין ניו אייג'נט בראשון לציון. יש לו תואר BA בביטוח. בעבר שימש כמפקח בחברות כלל והראל, ומ־2012 הוא סוכן ביטוח עצמאי.

סו"ב משה דיין | צילום: באדיבות המצולם

מה נותנת לך הריצה בבוקר?

"היא נותנת המון. התחלתי מאפס – התקשיתי לרוץ אפילו אחרי הבת התינוקת שלי ובתוך שנתיים-שלוש הגעתי למקום הכי גבוה שזה מרתון – בשנה שעברה רצתי את מרתון טבריה, והשנה את מרתון תל אביב". דיין מוסיף כי "סוכן הביטוח עובד קשה כל השנה – אף אחד לא רואה את ההתמודדות הקשה היומיומית שלו שזה להביא לקוחות, להפנות ולטפל במבוטחים – הוא עובד קשה, לפעמים תוך כדי תסכול וזה משליך על החיים בכלל. אני מקביל את הדרך שאתה עובר בריצה לחיים; זו התמודדות עם קשיים, אתה קם בבוקר כשכולם ישנים ואתה מסתובב ברחובות רטוב מגשם; אני הסתכלתי בעבר על אנשים כאלה בתמיהה ושאלתי את עצמי – משעמם לו בחיים? אבל זה נותן המון".

איך זה משפיע על העבודה שלך?

"קודם כל בשיפור הביטחון עצמי – שאתה מסוגל להתגבר על קשיים שבחיים לא חלמת עליהם; משמעת, כוח רצון, התמדה, נחישות, להיצמד לתוכנית. זה בהחלט משפיע על עבודתי כסוכן – כי יש תקופות קשות שסוכן יושב במשרד ולא יודע מה לעשות. לא קל לגייס לקוחות, להתמודד עם החברות – כן שילמו תביעה, לא שילמו, כן שילמו עמלה לא שילמו. ויש גם כאלה שמרימים ידיים בגלל הקשיים האלה באמצע הדרך".

אתה יכול להמחיש את התחושה כשאתה חוזר מריצה?

"אתה חוזר מהריצה אתה עף על עצמך. קשה להעביר את המסר במשפט או שניים. אתה מתחיל את היום אחרת – עם עוצמה, התמודדת עם משהו בהצלחה; פעם הייתי שם שעון לשבע וקם בתשע; היום אני קם בחמש בבוקר, ואני ער כבר 20 דקות קודם ומחכה שהשעון יצלצל, ואני עף מהמיטה תוך שנייה. ממש קל לי היום להתעורר בבוקר וזה כיף. ואחר כל היום מלווה בתחושה הטובה שלך שהחלה בבוקר; הגוף שלך מתחזק, הביטחון שלך והאנרגיות מטורפות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email