לביאה – מהפכת הנשים החדשה בענף

מתוך הבנה שסביבת עבודה שהוקמה עבור נשים תעצים את החוזקות שנשים מביאות איתן לענף הביטוח – הוקמה לביאה, בית סוכן ייחודי לנשים; גישה החדשנית: טיפול הוליסטי בתא המשפחתי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לביאה, מבית משגב, היא בית סוכן ייחודי לנשים המתמקד בצרכים של נשים בעולם הביטוח והפיננסים, ומטרתו לטפח מיומנויות של נשים ולעודד את השימוש בהן לצורך הזנקה וקידום של העסק שלהן קדימה.

מדוע הוקמה לביאה?

בראש ובראשונה הוקמה לביאה כדי לתקן את המציאות הקיימת בה נשים עובדות בסביבה גברית ברובה, שלא משרתת את הצרכים שלהן, ולא מאפשרת להן להביא לידי ביטוי ומיצוי של היכולות שלהן.

שני ארז | צילום: ארזביט סטודיו לצילום

אנו מאמינים שסביבת עבודה שהוקמה במיוחד עבור נשים, "חושבת נשים" ומותאמת לנשים, לא רק תצליח לתת לנשים הזדמנות שווה, אלא תקדם נשים לעמדות כוח, השפעה והון עצמי ותייצר ערך רב לא רק ללביאות אלא גם ללקוחותיהן.

מה מייחד אותנו?

מטרתה של סביבת העבודה החדשה שלנו בלביאה, היא לטפל בכל “נקודות הכאב” של סוכנות ביטוח, ולהעצים את החוזקות שנשים מביאות איתן לענף, וזאת לטובת פריצה עסקית והגדלת ההכנסות. במחקרים וקבוצות מיקוד שערכנו כחלק מתהליך ההקמה של לביאה, מצאנו שאחת החוזקות הבולטות שנשים מביאות איתן לענף היא נטוורקינג וטיפוח מערכות יחסים. משום כך, בחרנו לפעול בתוך חלל עבודה שמשמש מועדון עסקים לנשים יזמיות ועצמאיות בענפים שונים.

עבודה במסגרת כזו של נשים מהווה כשלעצמה בסיס של כוח והשראה. אולם מעבר לכך, היא מייצרת ללביאות הזדמנויות למפגשי נטוורקינג, שיתופי פעולה, קשרים עסקיים, קבלת לידים ופתיחת דלתות. אבל זה לא הכל. עוד מצאנו שנשים מרגישות חסרות ביטחון בתחומים מקצועיים ועסקיים שונים, וזה מייצר אצלן חסמים להתפתחות וכניסה לענפי עיסוק חדשים. הפתרון שלנו הוא להעמיד לרשות הלביאות מערך הדרכה מגוון ורחב הכולל קורסים, פאנלים, סדנאות והרצאות בתחומי הידע המקצועי וכלי פיתוח עסקי, אבל גם בכל הקשור להעצמה נשית ופיתוח אישי, כדי לסייע להן לשבור את תקרות הזכוכית ולממש את הפוטנציאל הטמון בכל אחת מהן.

וגם זה לא מספיק. בלביאה אנו מקדמים מודל חדשני ממוקד לקוח. החלטנו שהמקום שאנחנו רוצים להיות בו הוא הטיפול המלא והשלם (הוליסטי) בתא המשפחתי. אנחנו לא מאמינים בשיטה של הפניות, לא. אנחנו בהחלט מאמינים בעבודה משותפת של מספר גורמים בטיפול בלקוח. מתן מענה כזה אינו טריוויאלי. הוא דורש הרבה יכולת מקצועית בתחומים רבים (השקעות, פנסיה, ביטוח, מיסוי, משפטי ועוד).

הוא גם דורש טכנולוגיה מתאימה לסוג עבודה כזה. כדי לאפשר זאת, העמדנו לרשות הלביאות, כלים טכנולוגיים מתקדמים ומערכים עסקיים תומכים. כל אלו, עובדים עבור ה"לביאות" ועבור לקוחותיהן.

עשרות שנות ניסיון

לביאה הוקמה על ידי ששון מנה, עידו בירמן ושני ארז. אנחנו, וכל האנשים הנוספים העומדים מאחורי לביאה, מביאים איתנו עשרות שנים של ניסיון מצטבר ומגוון, שכולל תפקידים רבים של שטח, מטה, פיתוח עסקי, יזמות, הקמה וניהול של עסקים חדשים. יש לנו מיומנויות רבות וידע מקצועי ורחב בכל ההיבטים הקשורים בעבודת הסוכן. את כל הניסיון הזה אנחנו שמחים להעמיד כעת לרשות הלביאות.

לסיכום, אנו רואים בערך של שינוי תמידי בכל היבט של הפעילות שלנו – ערך מרכזי. אנו מתחייבים לנסות ולתת מענה לכל צורך שיעלה מהשטח, ויסייע לכל סוכנת של לביאה להגיע להישגים מרשימים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email