"להגיד את האמת גם כשללקוח לא סוכן צעיר כיף לשמוע וכשלך קשה להגיד"

השבוע בסוכן צעיר: דריה בורובליוב, עובדת ב'סוכנות ביטוח דר מדנס צפון' כפרילנסרית – סוכנת שטח,ובמקביל בסוכנות ביטוח 'אסטרל' כמנהלת עסקים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 30
מצב משפחתי: רווקה
השכלה: תואר ראשון במנהל עסקים
רישיון: כללי ופנסיוני

איך הגעת לתחום הביטוח?
“עליתי לארץ מרוסיה לפני כ-5 שנים. התחלתי לעבוד במוקד טלפוני כנציגת מכירות ביטוח. התחום מצא חן בעיני ותוך כדי העבודה הוצאתי רישיון פנסיוני בשנת 2016. במהלך 2017 סיימתי את הכשרתי בענף הכללי וכיום אני גם בעלת רישיון כללי".

בורובליוב. "ביטוח זה לא הכסף, זה האחריות שאנחנו לוקחים"

מה את אוהבת במקצוע?
"תחום הביטוח הוא מאוד דינמי, דבר שמייצר אתגרים חדשים כל יום. בשביל להצליח צריך להיות קודם כל מקצוען ולהישאר מעודכן כל הזמן, אבל מעבר לזה צריך להיות בן אדם טוב ולפעול בידיעה שטובת הלקוח היא ערך עליון".

איך את רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?
“תחום הביטוח הוא מאוד תחרותי ומיום ליום נהיה יותר ויותר דיגיטלי. זה לא כמו פעם שסוכן היה מחזיק לקוח 20 שנה ורק הוא היה יודע עליו הכל. היום, עם התקדמות הטכנולוגיה, כל לקוח הופך להיות סוכן ביטוח בפני עצמו, אבל לעולם לא יהיה תחליף לאנושיות ולמקצועיות של סוכן הביטוח. במציאות שלנו התחום הופך יותר נגיש ללקוח, אבל עדיין דורש ליווי והכוונה של אדם המתמחה בענף".

איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים?
“בעוד 10 שנים אני רואה את עצמי עוד יותר מקצועית, סוכנת מאוד מצליחה, עם תיק לקוחות גדול, שבו הלקוחות מרוצים ויודעים מי עומד מאחוריהם ומי יעמוד מאחוריהם ברגע האמת".

איזה טיפים את יכולה לתת לסוכנים צעירים כמוך?
“תמיד להגיד את האמת גם כשללקוח לא כיף לשמוע וכשלך קשה להגיד. חשוב להבין שביטוח זה לא הכסף שמרווחים, זה האחריות שאנחנו לוקחים. לא להתבייש לשאול סוכנים שהם יותר זמן במקצוע ויש להם יותר ניסיון. להמשיך ללמוד, להיות מעודכנים, להתעניין במקרים מעניינים, להיות עם היד על הדופק. וכמובן לא לוותר אף פעם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email