“להצמיד סוכנים וותיקים לצעירים כמנטורים לדינמיקה עם החברות”

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו; והשבוע - סו”ב לידור לבקוביץ, “ורדה לבקוביץ סוכנות לביטוח”, קיבוץ גבעת השלושה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 33
מצב משפחתי: רווק
השכלה: תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת פן סטייט בארה”ב, התמחות בחשבונאות וכלכלה.
ותק: 3 שנים, פנסיוני ואלמנטרי.
דור שני בענף ובנה של סו"ב ורדה לבקוביץ

למה בחרת דווקא להיות סוכן ביטוח?
“התחלתי בתחום שוק ההון. ראיתי שיש לי בבית עסק משפחתי מצליח, שמתמקד בתחום הבריאות, הסיעוד, חיים ותאונות אישיות, ואני מגיע מהמקום של פיננסים והשקעות, אז החלטתי שהעסק המשפחתי הוא פלטפורמה מצוינת לשלב את שני התחומים – גם ביטוח, גם השקעות וגם השקעות אלטרנטיביות”.

לבקוביץ | צילום: באדיבות לשכת סוכני ביטוח

איפה אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים?
“מרחיב את תיק הלקוחות ובעל תפקיד בלשכת סוכני ביטוח. מקווה מאוד להיות מנטור של סוכנים חדשים”.

מה אתה חושב על עתידו של סוכן הביטוח?
“לסוכן הביטוח צפוי עתיד מזהיר, כי אנשים מבינים יותר ויותר את הצורך באיש מקצוע טוב ואמין כמו סוכן ביטוח, שילווה אותם ואת המשפחה בכל שלבי החיים, ולבטח בעת
תביעה מול חברות הביטוח. סוכן הביטוח יהיה המלווה הכלכלי של המשפחה, שיצטרך להשקיע בשירות ואמינות – פגישות שירות אישיות הן הכרחיות. הוא חייב להתעדכן כל הזמן בשינויים בשוק, להעשיר את התמחותו בתחומים משיקים, ואם הוא לא מבין בכלכלה ופיננסים, שילך וילמד ויתמקצע, כדי שהלקוחות יבינו שהם צריכים אותו גם בתחום הזה”.

מה אתה מצפה מהלשכה?
“שתתמוך בסוכנים הצעירים בהכשרה מקצועית, כפי שהיא עושה, ואולי גם בהצמדת מנטורים – סוכנים ותיקים, לסוכנים הצעירים, שילמדו את הצעירים את הדינמיקה שבין הסוכן לחברות הביטוח”.

מה אתה ממליץ לסוכנים צעירים כמוך?
“ללמוד ולהתמקצע; כסגן יו”ר ועדת פיננסים אנחנו עושים סדנאות וקורסים במכללה לביטוח ופיננסים, ואני ממליץ לסוכנים הצעירים לבוא וללמוד, ולהפוך לאנשי מקצוע טובים ומאומנים, מה שיבטיח את הגדלת הפרנסה שלהם”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email