לוחות השנה החדשים של הלשכה: מסרים מותאמים ומחירים מיוחדים לסוכני הביטוח

בשנה שעברה הוזמנו סך הכל 250 אלף לוחות שנה מקוריים של הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני הביטוח הוציאה גם השנה לוחות שנה ייחודיים לשנת 2015-2016, עם מסרים מותאמים ובמחירים מיוחדים לסוכני הביטוח.

לדברי עוזי ארגמן, יו"ר הוועדה לרווחת הסוכן, "השנה התחלנו לקחת הזמנות ללוחות השנה בזמן, בעקבות הניסיון של השנה הראשונה שבה עשינו לוחות שנה ייחודים ללשכה. שנה שעברה הוכתרה כהצלחה אדירה. בסך הכל קיבלנו הזמנות ל-250 אלף לוחות שנה, וראינו כי טוב: הסוכנים מרוצים מלוחות השנה עם תכנים שמתאימים להם, ובעיקר מהמחיר. בדומה לשנה שעברה, גם השנה הצלחנו להשיג מחיר טוב. למעשה, אין לוח זול יותר משלנו.

"גם השנה השקענו הרבה מחשבה בצילומים ובמסרים. החלטנו להישאר עם אותם המסרים מכיוון שהמקצוע שלנו נותר כשהיה. אבל שינינו את הצילומים. הכנסנו צילומים חיים יותר מבחינת הנראות. בשנה שעברה היו תלונות שהתמונות היו לא שמחות, אז השנה השתדלנו להכניס יותר חיים וצבע. גם שיפרנו את נושא התשלום בכרטיסי אשראי, כך שסוכנים לא יצטרכו לשלוח צ'ק בדואר ולהיות תלויים בשירותי הדואר, שגוזלים זמן ויצרו תקלות. השנה הכל נעשה דרך האינטרנט. אני מקווה שזה יקדם את ההזמנות".

בימים אלה הוציא ארגמן מיילים לכלל הסוכנים עם טופסי הזמנה ודוגמאות של לוחות השנה. הוא מציין כי "אנחנו לוקחים לתשומת לבנו בקשות של סוכנים, ונשמח לקבל הערות ותגובות מסוכנים לפני שמתחילים את השיווק. נתייחס לכל הערה. כמו כן, אפשר לשלם עד תחילת יולי, אבל חשוב מאוד להתחיל עם ההזמנות ולבצע אותן מוקדם ככל האפשר, כדי שלא ייווצר מצב שבו יפנו אלינו סוכנים רבים ברגע האחרון. ההצלחה שלנו היא הצלחה של הסוכנים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email