לויד'ס: נשאר בבניין המפורסם בלונדון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תאגיד הביטוח לויד'ס הודיע כי הוא מתכנן להשאר בבניין המפורסם בו הוא שוכן בלונדון לפחות עד 2031.

הבניין הוא יוצא דופן במרכז לונדון בגלל הצינורות והמעליות הנראים בחלקו החיצוני. במרכז הבניין נמצא אולם החיתום, המורכב ממספר קומות, שבו מתבצעות עסקאות ביטוח. בלויד'ס מתלבטים כיצד לחדש את פעילות אולם החיתום שבו שולחנות שבהם יושבים מבטחים ומחכים להצעות מתווכי העסקאות.

מגדל לויד'ס במרכז לונדון. צילום: shutterstock

המעבר החלק של שוק הביטוח לעבודה מהבית בתקופת הסגר ממגפת הקורונה יצר הרגשה אצל חלק מהברוקרים והמבטחים לחזות את מותו של המסחר פנים אל פנים בשוק עסקאות הביטוח וביטוח המשנה. הערכה זו תרמה ליצירת התודעה שאין כדאיות ללויד'ס להשאר בבניין האייקוני לונדון, אולם בלויד'ס החליטו להישאר בבניין.


החתמים נדרשים לדווח על השפעת האינפלציה והפסדים בביטוחים באוקראינה

האינפלציה מדאיגה את תאגיד הביטוח לויד'ס. לאחרונה החליטו בתאגיד הביטוח לשגר מסר לחתמים ולחברי הסינדיקטים בו הוא מבקש לדווח על השפעת האינפלציה על היתרות של המבטחים מהמחצית השנייה של 2022.

הדיווח כולל הפסדים בביטוחים הקשורים לאוקראינה, מגפת הקורונה ואיך משפיעה האינפלציה על גובה היתרות של חברות הביטוח. הסינדיקטים נדרשים להגדיל את היתרות על בסיס אומדן של תביעות נהגים מחברות הביטוח.

תאגיד לויד'ס מציין במכתב ששיגר כי הוא מצפה שהסינדיקטים ישקלו ויבצעו את הרזרבות הדרושות על בסיס הערכות של מגמת האינפלציה לטווח קצר ובינוני. גם הרזרבות חייבות להתבצע על בסיס ענף עסקי וגיאוגרפי. בלויד'ס נערכים לקליטת הדיווחים ולביצוע הבקרה על הנתונים כדי לדעת מה מצב המבטחים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email