לוי רחמני פורש מתפקידו כמנכ"ל איילון אחזקות לאחר 42 שנה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לוי רחמני (88), מנכ"ל איילון אחזקות ובעל השליטה בקבוצה, הגיש מכתב התפטרות והודיע על סיום תפקידו, זאת לאחר שמילא את התפקיד במשך 42 שנים מאז שייסד את החברה. התפטרותו של רחמני תכנס לתוקף ב-30 בספטמבר 2018.

הדירקטוריון בראשותו של היו"ר שלמה גרופמן, קיבל את התפטרותו בצער ואיחל לו בריאות טובה ואריכות ימים. רחמני ימשיך לכהן כנשיא קבוצת איילון. בין המועמדים להחליפו נמצאים שני בכירים בחברה – שרון רייך, סמנכ"ל בכיר ומנהל אגף הפיננסים, ומשה בנבנישתי, סמנכ"ל ומנהל פיתוח עסקי.

לוי רחמני | צילום: יח"צ

גרופמן מסר כי "איילון אחזקות הינה מפעל החיים של רחמני, כאשר במרוצת השנים הצליח להוביל אותה להישגים מרשימים. אחרי עשרות שנים בהם רחמני מילא את התפקיד נאמנה, באחרונה הועבר השרביט בצורה מסודרת ועתה מובילה אותה הנהגה אחראית ומנוסה שתמשיך להצעיד את איילון אחזקות קדימה. רחמני ימשיך לכהן כנשיא קבוצת איילון ואין לי ספק כי ימשיך לתרום מניסיונו הרב ומחוכמתו, בהיותו 'מר ביטוח' ואיש חסד".

גרופמן ויתר חברי הדירקטוריון איחלו לו ולרעייתו יהודית, המשך בריאות טובה ועשייה למען החברה כנשיא החברה ולמען הכלל כאיש חסד וצדקה. איילון אחזקות נוסדה בסוף שנת 1976 על ידי מר לוי יצחק רחמני, באמצעות חברת שלמה רחמני ובניו בע"מ וחברת הביטוח הזרה ניו זילנד, שבהמשך מכרה את חלקה למשפחת רחמני.

איילון אחזקות מחזיקה מספר חברות בת, שהגדולה בהן היא איילון חברה לביטוח המעסיקה כאלף עובדים, היקף מאזנה כ-11.5 מיליארד שקל, היקף הפרמיות שלה כשלושה מיליארד שקל והיא פועלת בכל תחומי הביטוח. תחת איילון ביטוח פועלות חברות הבת: איילון נאמנים, המתמחה בהסדרים פנסיוניים ואיילון ח.ל.ב נכסים והשקעות שמחזיקה בנכסי נדל"ן בהיקף של 600 מיליון שקל.

בנוסף מחזיקה איילון אחזקות את סוכנות הביטוח "הכי בריא" ו"אייל צבי" המנהלת את נכסי הנדל"ן של הקבוצה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email