לזכרו של ארז גוטמן ז"ל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

היכרותי עם ארז החלה לפני כמה שנים, כשהצטרף לוועדה לביטוח פנסיוני שבה הייתי חבר. מהר מאוד נוצר בינינו קשר אישי וחם, אני הייתי מכנה אותו "הצעיר", והוא תמיד היה מחייך ומשיב לי: "אני צעיר? אני כבר זקן בענף".

למרות גילו הצעיר, נוכחנו לגלות סוכן ביטוח עם גאווה גדולה למקצוע, עם אג'נדה מאוד ברורה, יזמות גדולה ושליטה בחומר המקצועי ברמה גבוהה. גם כשהיו בינינו חילוקי דעות, ארז התנהל תמיד עם חיוך על פניו ואגו בצד. כאשר בקשתו להרצות בכנס ביטוח חיים ב-2012 אושרה, הוא ביקש ממני באופן אישי לשבת אתו על הרצאתו ולעבור אתו על כל סעיף.

ואכן, ארז הגיע למשרדי, וישבנו שעות על הכנת ההרצאה. הוא היה פתוח לכל הערה ושינוי, בסופו של תהליך זכתה הרצאתו לשבחים רבים. לא היה מאושר ממנו וממני, ומאז הוא שובץ להרצות בעוד כנסים. במהלך אותן שעות שחלקנו התוודעתי לכל תוכניותיו, לבית שבנה בגבעת אלה, לפתיחת המשרד בטבעון, לחזון שלו ולתפישת מקצוע הסוכן. זכיתי לתובנות מאיש צעיר שיודע בדיוק מה הוא רוצה מעצמו ואיך בכוונתו להגיע לשם.

בזמנו, כשהתמניתי לתפקיד יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני, היה ברור לי שארז ייקח חלק מוביל בתחום הפיננסים, ואכן הוא מונה ליו"ר תת הוועדה לנושא זה. הוא פעל עם הרבה מוטיבציה ורצון להצליח ולהנחיל את עולם הפיננסים לכמה שיותר סוכנים. לפני כשבועיים חנכנו את העשייה בתחום זה, בכנס פיננסים שנערך לראשונה בתולדות הלשכה. ישבנו שעות על גבי שעות לתכנן יום זה, ניהלנו לא מעט ויכוחים והתלבטויות כיצד הוא ייראה, אם יגיעו סוכנים, ואילו הרצאות יש לשלב. לאורך כל הכנס ישבתי ליד ארז, ראיתי איך אט-אט, ככל שמתקדם הכנס, המתח פג, והחיוך המפורסם שלו תופס מקום. בסיומו של היום התחבקנו, וראיתי לפניי אדם מאושר וגאה עם תחושת הצלחה גדולה.

ואכן, ארז קיבל שבחים רבים מכל הכיוונים, מהסוכנים, מהיצרנים, וכמובן מהנהלת הלשכה. שוחחנו רק לפני כמה ימים וקבענו פגישה לתכנון 2015, ואיזו פעילות נעשה לקידום הנושא. ארז היה חדור מוטיבציה ורצון לתרום ולהופיע בסניפים, ולעשות ככל העולה בידיו כדי לקדם את עולם הפיננסים לציבור חברי הלשכה. והנה, הכל נגדע באחת. עדיין איני מצליח לעכל זאת. הליכתו של ארז בטרם עת היא אבדה ענקית למשפחתו, ללקוחותיו, לעובדיו ולחבריו, אך זו גם אבדה גדולה מאוד ללשכת סוכני הביטוח. ארז סומן להיות בין מובילי הלשכה בשנים הבאות, לאור כישרונו ויכולותיו, ובוודאי היה מתברג היטב בצוות המוביל. לצער כולנו הכל נגדע באחת. יהי זכרו ברוך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email