לזכרו של ויקטור (אביגדור) שרמן ז”ל – יו”ר MDRT ישראל לשעבר

טור מיוחד שכתב אלון אבן חן, יו"ר MDRT ישראל לזכרו של ויקטור (אביגדור) שרמן ז"ל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בכנס ה־MDRT האחרון באורלנדו התבשרתי לצערי על מחלתו הקשה של ויקטור, ידידי מזה עשרות שנים. שוחחנו מספר פעמים, הבטחנו איש לרעהו להיפגש וביום שבת לפני כשבוע הכתה בי הבשורה המרה שויקטור כבר איננו עמנו.

ויקטור היה ג’ינג’י בשערו וג’נטלמן בנשמתו. איש מקצוע הגון וישר שהאתיקה המקצועית הייתה נר לרגליו.

הוא היה בר פלוגתא ענייני וחבר אמיתי אשר מעולם לא אפשר למחלוקות מקצועיות לעמוד בפני חברות ושירות מחויב ללקוחות. זכור לי כי בעבר ויקטור צידד בצורך לרכוש ביטוח סיעודי בפרמיה משתנה, ואני העדפתי את הרכישה בפרמיה קבועה. מחלוקת מקצועית בין שני חברים לעיסוק ולמועדון אשר רק חישלה את היחסים בינינו והעמיקה את ההערכה ההדדית.


ויקטור (אביגדור) שרמן ז"ל

כהונתו של ויקטור כיו”ר MDRT ישראל זכורה לי היטב ולטובה. הייתה זו תקופה של עשייה מבורכת של מנהיג בטוח בעצמו אשר הוביל מועדון של חברים שבטחו בהנהגתו, ניסיונו ויושרתו.

במהלך פעילותו כיו”ר, המועדון קידם את היוזמה לחלק דובונים לילדים חולי סרטן בבית החולים תל השומר. חברי MDRT ישראל ואנוכי בתוכם, נרתמנו בחדווה לעשייה זו אשר הסבה אושר בל יתואר לילדים ולמשפחותיהם. ויקטור היה האחראי לצביעת החיוך על פניהם של עשרות ילדים שניהלו קרב מר ועיקש על חייהם. מלחמתם של אותם ילדים הפכה ברבות הימים להיות מלחמתו האישית של ויקטור. הוא נלחם במחלה אשר הכריעה אותו עד רגעיו האחרונים כארי, בנחישות ובאמונה.

כולנו נזכור את ויקטור כאדם נפלא, כדוגמה ומופת למקצוע ולעיסוק שלנו, וכאחד מיו”ר MDRT ישראל הבולטים.
יהי זכרו ברוך.

אלון אבן חן הוא יו"ר MDRT ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email