הצטרפות ל-Million Dollar Round Table) MDRT) מבוססת על אותו הגיון לפיו סוכן ביטוח מצטרף ללשכת סוכני ביטוח.

MDRT דומה ללשכה בתחושת הקהילתיות שהוא מעניק לחבריו ובתרומתו לחיזוק הזהות המקצועית. הוא שונה באליטיזם שלו ובכך שהוא מקבל לשירותיו רק את המובחרים שבאנשי ביטוח החיים והפיננסיים – אלה אשר עומדים באמות המידה השאפתניות שלו. הוא אף שונה בכך שחבריו מגיעים מכל קצוות העולם ולכן הם מביאים דפוסי פעילות שונים, חוויות מקצועיות אחרות בהקשרים אחרים – אשר מהווים בסיס ללמידה אחד מהשני.

בנוסף, בניגוד ללשכה אשר בצדק ומכורח המציאות נאבקת על מעמדם של סוכני הביטוח גם מול מתחרים והרשויות – MDRT חופשי במידה רבה מאילוצים אלו. זאת מאחר והוא מקדיש את כל פעילותיו לשיפור איכויותיהם המקצועיות של חבריו ולחיזוק תפיסת "האדם השלם" שלו, התובעת מחבריו לשים לב ולהשקיע בתחומי חייהם השונים, פרט לעבודה ולקריירה, כדי להשיג איזון, אושר ובריאות.

חברי הארגון מגיעים מכל קצוות העולם | צילום: fotolia
חברי הארגון מגיעים מכל קצוות העולם | צילום: fotolia

לכבוש פסגות חדשות

אדגיש במספר נקודות את החשיבות של חברות ב־MDRT עבור סוכני הביטוח בישראל:

אני גאה לעמוד בראש הסניף הישראלי של MDRT, שהוא מהגדולים והמרכזיים מחוץ לארה"ב. אנחנו מעמידים לרשות חברינו ימי עיון ייחודיים, אתר MDRT ובו מאמרים מקצועיים וכלי עבודה. חברי הסניף יוצרים "כוורת" של למעלה ממאה עמיתים מצטיינים בתחומי הביטוח והפיננסים, שרואים בהצטיינותו של כל חבר את הצלחתם ומסייעים לו להגיע לשם. הסניף מעניק לחבריו סיוע, כולל מול חברות הביטוח, כדי לקדם את הגעתם לכנסים של MDRT.

אתם מוזמנים לפנות אלי ישירות לכל שאלה שתהיה בקשר לחברות ב-MDRT:

[email protected] ,054-7107207.

בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה, שנת בריאות, הגשמה והצלחה.

כנס MDRT יערך ב־7 בנובמבר במלון הרודס בהרצליה, בין השעות 9:00-14:00.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *