"לחזק את הזהות המקצועית ולהשתייך למצטיינים": על חשיבות החברות ב-MDRT

היו"ר החדש של סניף MDRT הישראלי קורא לסוכני הביטוח להצטרף לארגון הבינלאומי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפות ל-Million Dollar Round Table) MDRT) מבוססת על אותו הגיון לפיו סוכן ביטוח מצטרף ללשכת סוכני ביטוח.

MDRT דומה ללשכה בתחושת הקהילתיות שהוא מעניק לחבריו ובתרומתו לחיזוק הזהות המקצועית. הוא שונה באליטיזם שלו ובכך שהוא מקבל לשירותיו רק את המובחרים שבאנשי ביטוח החיים והפיננסיים – אלה אשר עומדים באמות המידה השאפתניות שלו. הוא אף שונה בכך שחבריו מגיעים מכל קצוות העולם ולכן הם מביאים דפוסי פעילות שונים, חוויות מקצועיות אחרות בהקשרים אחרים – אשר מהווים בסיס ללמידה אחד מהשני.

בנוסף, בניגוד ללשכה אשר בצדק ומכורח המציאות נאבקת על מעמדם של סוכני הביטוח גם מול מתחרים והרשויות – MDRT חופשי במידה רבה מאילוצים אלו. זאת מאחר והוא מקדיש את כל פעילותיו לשיפור איכויותיהם המקצועיות של חבריו ולחיזוק תפיסת "האדם השלם" שלו, התובעת מחבריו לשים לב ולהשקיע בתחומי חייהם השונים, פרט לעבודה ולקריירה, כדי להשיג איזון, אושר ובריאות.

חברי הארגון מגיעים מכל קצוות העולם | צילום: fotolia
חברי הארגון מגיעים מכל קצוות העולם | צילום: fotolia

לכבוש פסגות חדשות

אדגיש במספר נקודות את החשיבות של חברות ב־MDRT עבור סוכני הביטוח בישראל:

  • השתייכות למצטיינים. MDRT מחבר את חבריו לרשת גלובלית ענקית שבה מצויים המוחות הטובים ביותר ומרוכזים הידע והמומחיות שבתחומי השירותים הפיננסיים, הכוללים ביטוח חיים, השקעות, תכנון פיננסי, ניהול הון ועוד.
  • אפשרות ללמוד מן הטובים ביותר באמצעות משאבים מקוונים, עלונים אלקטרוניים, מגזין הארגון Round The Table והטופ של הטופ – הכנסים השנתיים של MDRT אליהם מגיעים מיטב המרצים בעולם. כנסים אלו מהווים שילוב מדהים של חוויה והנאה, רכישת ידע ומידע, היכרויות בינלאומיות מקדמות והשראה.
  • למצטיינים המשתייכים ל־Court of the Table (בעלי תפוקה פי שלוש מהדרושה מחבר רגיל), מתקיימים אירועים מיוחדים בכנסים אלו.
  • לבעלי התפוקות מעל פי שש מהתפוקה הרגילה קיים מועדון אקסקלוסיבי, Court of the Table, המקיים כנס נפרד בנוסף מדי שנה, בו רשאים להשתתף רק חברי מועדון יוקרתי זה.
  • אפשרות לכבוש פסגות מקצועיות ועסקיות חדשות – מאחר ו־MDRT דוחף כל הזמן להגיע ליעדים גדולים ושאפתנים.
  • יצירת מעמד משופר ומקדם בקרב עמיתים ולקוחות.

אני גאה לעמוד בראש הסניף הישראלי של MDRT, שהוא מהגדולים והמרכזיים מחוץ לארה"ב. אנחנו מעמידים לרשות חברינו ימי עיון ייחודיים, אתר MDRT ובו מאמרים מקצועיים וכלי עבודה. חברי הסניף יוצרים "כוורת" של למעלה ממאה עמיתים מצטיינים בתחומי הביטוח והפיננסים, שרואים בהצטיינותו של כל חבר את הצלחתם ומסייעים לו להגיע לשם. הסניף מעניק לחבריו סיוע, כולל מול חברות הביטוח, כדי לקדם את הגעתם לכנסים של MDRT.

אתם מוזמנים לפנות אלי ישירות לכל שאלה שתהיה בקשר לחברות ב-MDRT:

[email protected] ,054-7107207.

בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה, שנת בריאות, הגשמה והצלחה.

כנס MDRT יערך ב־7 בנובמבר במלון הרודס בהרצליה, בין השעות 9:00-14:00.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email