ליאור רוזנפלד לקראת כנס נצרת: "נספק לסוכנים כלים להצלחה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ב-9-10 ביולי ייערך לראשונה בלשכה כנס בן יומיים של מחוז חיפה והצפון בנושא מכירות, ניהול, מוטיבציה ומצוינות במלון פלאזה נצרת. לקראת הכנס אומר יו"ר מחוז חיפה והצפון ליאור רוזנפלד כי מטרת הכנס היא לספק לסוכנים כלים להצלחה. "הכנס הזה ממוקד סוכנים וכולו מוקדש למתן טיפים להתנהלות נכונה של הסוכן, ניהול זמן הסוכן וניהול צוות המשרד והמכירות. הכנס יספק לסוכנים כלים וטיפים גם בנושא מכירות ונראות ברשתות החברתיות והקמת דף פייסבוק עסקי. כמו כן, כפרומו לקורס מגשרים שבכוונתנו לפתוח בחיפה נארח עו"ד ומאמנת שיציגו לסוכן אפשרות נוספת להגדלת ההכנסות".

רוזנפלד, שמקדם מזה זמן רב את נושא גביית שכר הטרחה על ידי הסוכנים, מתכוון לתת גם לנושא הזה ביטוי בכנס. "אנו נארח את סוכן הביטוח רון קשת שיעניק מניסיונו טיפים לגביית שכר טרחה כסוכן גובה, גם היועצים המשפטיים ייתנו לנו טיפים לגבייה".

לדבריו, הכנס יתקיים במשך יומיים בשל ריבוי הסוגיות והתחומים. "הנושאים רבים וכמות המרצים שיש בכוונתי להביא לסוכני הצפון רבה ומגוונת. גם יומיים לא יספיקו להקיף את כל קשת הנושאים. כמו כן, רצינו לשלב כנס מקצועי עם בילוי ומנוחה לסוכנים".

בנוסף להרצאות יכלול הכנס גם דוכני מציגים עם הפתעות לסוכנים, בילוי בכל מתקני המלון, ערב ברביקיו על שפת הבריכה, ערב גיבוש לסוכנים עם הופעה והקרנת חצי גמר המונדיאל על מסך ענק. כמו כן, סוכנים שיבקשו יקבלו סיור מודרך בן שעתיים בנצרת.

לדברי רוזנפלד, "בכנס נקיים לראשונה גם פאנל פתוח עם כל ראשי הלשכה. הכנס הוא בעצם תמצית ההבטחה שלנו מלפני הבחירות, הכוללת שילוב של העצמת מקצוע הסוכן עם פעילות פנאי ושיפור הידע המקצועי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email