ליאור רוזנפלד: "נהיה חלק מתהליך התכנון הפיננסי עוד בבית הספר"

נשיא הלשכה ההתמקד בנאומו בכנס הפיננסים בחינוך פיננסי מגיל צעיר ובאפיקים אליהם צריכים סוכני הביטוח לפנות כדי להגדיל את פרנסתם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"סוכני הביטוח חייבים לשנות את התפיסה העצמית שלהם ולהבין שהם אנשי הפיננסים של המשפחה. חייבים לשנות את התפיסה בקרב הציבור: הפתרונות הפיננסיים הטובים ביותר לציבור נמצאים אצל סוכני הביטוח. אנחנו חייבים לבדל את עצמנו ממי שמוכר רק מוצר אחד".

כך אמר סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח, בכנס הפיננסים של הלשכה. בכנס, שאורגן בידי ועדת הפיננסים בלשכה, שבראשות סו"ב אודי אביטל, השתתפו כ־600 סוכנים ונציגי חברות ובתי השקעות, בהם בכירים בענף הביטוח. את הכנס הנחתה אילנית לוי.

סו"ב ליאור רוזנפלד | צילום: באדיבות הלשכה

 

לדברי רוזנפלד, הלשכה בראשותו נותנת דגש גדול לתחום הפיננסים: "יש סוכנים שנרתעים מתחום הפיננסים. אנחנו צריכים לעבוד קשה כדי להסביר לסוכנים שהשתנתה התקופה וחייבים לעבוד גם בתחום זה. לכן אנחנו מעניקים כלים שיספקו ערוצי הכנסה חדשים למשרדי הסוכן".

רוזנפלד הודה לממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, שהשתתף בכנס, על שיתוף הפעולה לו זוכה הלשכה בפעילותה מול רשות שוק ההון. הוא פירט מספר נושאים בהם שיתופי פעולה שהניבו הישגים, כמו ביטוח נסיעות, עמידה מול הבנקים שמעוניינים להתחיל לשווק ביטוח, מכירות לא אחראיות של מוקדים וביטול סעיף 19 א'. "אנו רוצים להודות למשה ברקת על שעמד לצדנו בנושא מכירת ביטוח נסיעות וגם בנושא הביטוח של הבנקים. אנו ערים לוויכוח המתנהל בין רשות שוק ההון לבין הרשות לניירות ערך ומכאן אני רוצה לומר לך ברקת, אנו עומדים לצדך, תומכים בך ומחזקים. ההחלטה שלך תתקבל במלוא הסיוע שלנו גם בצד הלובי ויש לנו לא מעט יכולות".

עוד הדגיש רוזנפלד, כי רק סוכני הביטוח יכולים להעניק ייעוץ ותכנון פרישה: "רואי החשבון ויועצי המס לא מסוגלים לערוך ייעוץ פרישה. רק סוכני ביטוח. הסוכנים חייבים ליצור קשרים עם כל מי שמכיר אנשים שיוצאים לפרישה – ולספק לציבור את השירות הזה”.

בהתייחסו לתדמית סוכני הביטוח, הודיע כי הלשכה מעוניינת להיות שותפה למהלך של חינוך ותכנון פיננסי לציבור: "נשגר את סוכני הביטוח לבתי הספר בכל הארץ כדי שנהיה חלק מהתהליך התכנון הפיננסי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email