ליסוב ביטוח מסכמת שנה: כך פעלה הסוכנות למען חברי הלשכה

בסיומה של 2020 אין ספק כי המודעות לביטוחי סייבר חלחלה לסוכנים רבים. וגם: בזכות קליטת חברים רבים חדשים בלשכה, מאמינה ליסוב כי תוכל לבצע שינויים והתאמות בפוליסת הבריאות עם חידושה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שנת 2020 היתה שנה מאתגרת באופן מיוחד, בעיקר בתחום השירות שליסוב מעניקה ללקוחותיה – סוכנות וסוכני ביטוח.

כסוכן ביטוח בעצמי חשתי עד כמה ההמצאות שלי לצד הלקוח חשובה בעת הזו, חשתי את הקשיים של חלק מלקוחותיי בעת חידושי הביטוח, הייתי לצדם של לקוחות שהעסק שלהם נסגר, לקוחות שמחזור הכנסתם פחת דרמטית ולקוחות שחיים בחרדות קיומיות, נפשיות וכלכליות.

אין לי ספק שכל אחת ואחד מחברי הסוכנים חווים את אותן חוויות. כל אלה המריצו אותנו לעשות כל שביכולתנו שליסוב סוכנות לביטוח תנהג ביתר רגישות לבקשות החברים, הן בתהליך ההצטרפות לביטוח, בחידושי ביטוח וכמובן בסיוע בתביעות.

עוזי ארגמן | צילום: באדיבות המצולם

ליסוב מנהלת מיליוני שקלים פרמיה בשנה ואלפי מבוטחים – רק בביטוחי אחריות מקצועית יש לנו כ-4,400 פוליסות של חברי לשכה. כל זאת מנוהל ביעילות שאין דומה לה, על ידי מנהל העסקים המקצועי והמסור שלה, אריאל ארז.

כך פעלנו השנה

סייבר – במהלך השנה טיפלנו בהרחבת תחום ביטוח האחריות המקצועית גם לנזקי סייבר צד ג' ואף צד א'.  בנושא זה השתתפנו בעשרות ימי עיון בסניפים ובמחוזות. בתחילת הדרך היה קושי להבהיר את חשיבות הכיסוי הביטוחי, אולם לאחר שנחשפנו למספר מתקפות סייבר על חברות ביטוח וסוכנויות ביטוח, חלחלה המודעות ומאות סוכנים רכשו במחיר מוזל במיוחד כיסוי צד א', כיסוי סייבר צד ג' נכלל בפוליסה עצמה.

אחריות מקצועית – נוכח ריבוי תביעות באחריות מקצועית (כ-250 תביעות, גם מרכבות יותר מעבר), נדרשנו על ידי איילון להעלות את הפרמיה למבוטחים. קיימנו מספר רב של מפגשים עם החברה, בהם לקח גם חלק מנכ"ל הלשכה מוטי ארבל, ולבסוף הסכמנו להעלאת פרמיה מינורית ביותר. אנו כמובן מקווים שכל החברות והחברים יהיו יותר מודעים לאחריותם המקצועית וכך גם תמנענה תביעות מיותרות. אני רואה בפוליסה זאת מנוע לצירוף חברי לשכה חדשים, משום שחברות הביטוח דורשות ביטוח אחריות מקצועית מסוכניהן, ואנחנו מציעים את הפוליסה הזולה והאטרקטיבית ביותר.

משרדית – חידשנו את פוליסת "משרדית" – ביטוח משרד הסוכן, ואנו מצפים שיותר ויותר סוכנים יצטרפו לביטוח זה.

בריאות – קליטת חברים חדשים ללשכה הוסיפה גם מבוטחים חדשים לביטוח הבריאות שלנו ולקראת חידושו נוכל לבצע שינויים והתאמות בכיסויים, זאת בצד שינויים רגולטורים לא פשוטים המושתים על פוליסות בריאות חדשות.

בתקווה לשגרה במהרה

אסכם ואומר שוב, השנה שחלפה היתה מאתגרת – יותר פגישות בזום וללא "מבט" אישי. יחד עם זאת צלחנו שנה זו בתקווה שבחודשים הקרובים נוכל לחזור לשגרה הכל כך נחוצה לנו.

למען הסר ספק, כל הפעילויות שלנו נעשו ונעשות בעבודת צוות עם חברי דירקטוריון ליסוב סוכנות לביטוח, כולם חברי לשכה מתנדבים, ומנכ"ל הלשכה. 

אני מאחל לחברות וחברי הלשכה ש-2021 תהא בריאה יותר וטובה יותר.

הכותב הוא יו"ר ליסוב סוכנות לביטוח בע"מ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email