ליסוב תשווק פוליסה משרדית ייחודית של איילון לחברי הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליסוב הגיעה להסדר עם איילון חברה לביטוח, על פוליסה משרדית ייחודית לחברי לשכת סוכני ביטוח ובתעריפים אטרקטיביים מאוד. מדובר בפוליסה מורחבת, על בסיס כל הסיכונים, לכיסוי משרד סוכן הביטוח, שאף מכסה מבנה ותכולת המשרד, כולל רעידת אדמה, נזקי טבע, פריצה וגניבה.

הפוליסה כוללת אופציה להרחבת כיסוי סייבר צד שלישי. כמו כן כוללת הפוליסה הרחבות רבות ללא תוספת פרמיה, כמו שבר שמשות, עד 10% מסכום ביטוח התכולה; ביטוח כספים, עד 5% מסכום ביטוח התכולה; שיחזור מסמכים ונתונים, עד 20% מסכום ביטוח התכולה. אובדן דמי שכירות, עד 15% מסכום ביטוח המבנה; ביטוח חפצי אמנות, עד 20% מסכום ביטוח התכולה.

כמו כן כוללת הפוליסה ביטוח תאונות אישיות לבעלים אחד למקרה מוות ונכות, עד 50 אלף שקל; ביטוח צד שלישי – למשרד הסוכן בגבולות אחריות של 20 מיליון שקל לאחר קניית רובד ראשון של מיליון שקל בפרמיה של 380 שקל; חבות מעבידים – כיסוי משלים בגבולות אחריות של 40 מיליון שקל למקרה ותקופה. לאחר קניית רובד ראשון של גבולות אחריות של 20 מיליון שקל; הפרמיה בחבות מעבידים – עד שלושה עובדים פרמיה של 105 שקל בשנה. עבור כל עובד נוסף פרמיה של 40 שקל; כיסוי להגנה בהליכים פליליים לרוכשים חבות מעבידים ואחריות כלפי צד שלישי.

כמו כן ניתן לרכוש תמורת פרמיה בתעריפים נמוכים הגדלת סכומים של:

  • אובדן רווחים.
  • אובדן הכנסה על בסיס יומי.
  • אובדן דמי שכירות.
  • כל הסיכונים ציוד אלקטרוני.
  • כל הסיכונים למחשבים ניידים
  • תאונות אישיות .

תעריפים:

תכולה/מבנה – אש/ פריצה לפי מיון 0.14%. אובדן רווחים – מיון 0.14% לתקופת שיפוי 12 חודשים, עבור תקופת שיפוי בת 6 חודשים ייערך חישוב לפי 60% מהפרמיה. המיון המוצע כולל כיסוי לסיכוני רעידת אדמה וטבע. ציוד אלקטרוני לפי מיון של 0.25%. מחשב נייד/נישא מיון לפי 2.25%. כספים לפי מיון של 0.8%. נאמנות לפי מיון של 0.75% מגבול האחריות. טרור לפי מיון של 0.1%. פרמיית המינימום לפוליסה 1,000 שקל.

לשירותכם: שרית נהון, חתמת עסקים באיילון: 03-7569612 [email protected] אריאל ארז, ראש תחום ביטוח של סוכנות ליסוב 03-6366508 [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email