ללא עלות נוספת: שירותים גניקולוגיים פרטיים למבוטחות איילון

החברה משיקה את השירותים בזמינות מיידית במרכז הרפואי TLV MEDICAL אותו רכשה לפני כשנתיים. "כלי נוסף לשיפור השירות למבוטחות והמבוטחים שלנו שמייצר סינרגיה וסטנדרט שירות מועדף, גם לסוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון חברה לביטוח מרחיבה את מגוון השירותים הרפואיים עבור לקוחותיה במרכז הרפואי החדשני TLV MEDICAL ברמת החייל, ששייך לקבוצה. תציע למבוטחות בביטוח הבריאות של איילון מגוון שירותי יעוץ והליכים גניקולוגים פרטיים בזמינות מיידית.

השירות החדש, שזמין ללא עלות נוספת למבוטחות ביטוח הבריאות של איילון (למי שמחזיקות בכיסויים הרלוונטיים ובהתאם לתנאי הפוליסה), כולל ייעוץ גניקולוגי מיידי מטובי הרופאים המומחים בישראל לצד שורה של הליכים רפואיים, כמו אבחנות וטיפולים של צוואר הרחם, מחלקה ייחודית של היסטרוסקופיה מרפאתית בשיטת See & Treat, השיטה המתקדמת ביותר בתחום, בדיקות הריון ובכלל זה בדיקת מי שפיר ובדיקת שיליה, טיפולי פלסטיקה ועוד.

נאוה ניב-סרודיו. צילום: אילן בשור
המטופלת במרכז

"השירות החדש שאנו מציעים למבוטחות שלנו הינו תוצר ישיר של הרכישה של חלק מהמרכז הרפואי TLV MEDICAL שביצענו לפניי כשנתיים. מדובר בכלי נוסף לשיפור השירות למבוטחים שלנו המייצר סינרגיה וסטנדרט שירות מועדף הן לטובת המבוטחות והמבוטחים והן עבור הסוכנות והסוכנים שלנו", אומרת ד"ר נאוה ניב-סרודיו, מנהלת אגף בריאות באיילון ביטוח.

עינב אדיב-ברר, מנהלת המרכז הרפואי TLV Medical, מציינת כי "מחלקת הגניקולוגיה הייחודית שלנו הינה שילוב מנצח בין מצוינות מקצועית, טכנולוגיה מובילה ושירות מעולה ומבצעת אלפי פרוצדורות גניקולוגיות בשנה. מנקודת מבטנו, רפואת נשים דורשת את השילוב הבלתי מתפשר בין מומחיות מקצועית ורגישות ייחודית ששמה את המטופלת במרכז. כל אחד מתהליכי רפואת הנשים אצלנו מתחיל בפגישת ייעוץ עם הרופא המבוקש וכולל כמובן, גם הסבר קדם טיפולי/ניתוחי תוך שמירה מוקפדת על זמינות גבוהה של טובי הרופאים, פרטיות, חיסיון רפואי, טיפול מסור וסטנדרט רפואי מקצועי בלתי מתפשר. למבוטחות איילון יש כתובת מקצועית, בזמינות מיידית, לצרכיהן הרפואיים בתחום".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email