ללא תשלום נוסף: כיסוי מחלות קשות גם לסוכרת נעורים

כלל ביטוח מרחיבה את הכיסוי בפוליסת מדיכלל מחלות קשות גם לסוכרת נעורים, ללא תשלום נוסף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ופיננסים מרחיבה את הכיסוי בפוליסת "מדיכלל מחלות קשות 33", ומוסיפה כיסוי למקרה של סוכרת נעורים, הכולל פיצוי של 100% מסכום הביטוח שנרכש, ללא תוספת תשלום.       

מבוטחים בגילאי 0 עד 21 אשר יחלו בסוכרת נעורים, יהיו זכאים למלוא סכום הביטוח שנרכש עבורם (ניתן לרכוש עד כיסוי של עד 700 אלף שקל). ההרחבה  תחול באופן מיידי על כל פוליסות מדיכלל מחלות קשות 32 שנמכרו מאז פברואר 2016, ללא כל תוספת מחיר.  

דיוויד ארנון | צילום: סיון פרג'
דיוויד ארנון | צילום: סיון פרג'

פיצוי זה מתווסף לפיצוי בגין אשפוז ממושך של ילד/ה עקב מחלה או תאונה, לרבות אשפוז עקב מגיפה, הניתן גם ללא תוספת תשלום, ועודכן לאחרונה במסגרת מהלך הרחבה של הפוליסה שביצעה החברה.   

דיויד ארנון, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הבריאות ומערך הלקוחות בכלל ביטוח ופיננסים ציין: "אנו ממשיכים להרחיב את פוליסת המחלות הקשות בהתאם לצרכי המבוטחים, ומוסיפים כעת לרשימת המחלות בפוליסה פיצוי של עד 700 אלף שקל במקרה של סוכרת נעורים. בביטוח מסוג זה, חשוב לנו לתת מענה מותאם לצרכים המשתנים של המבוטחים, אשר יכלול את המחלות הקשות הנפוצות ביותר, ולאלו להעניק פיצוי והגנה גבוהה יותר לאורך זמן.      

"הרחבה זו מתווספת לשינויים הרבים שביצעה כלל בפוליסת המחלות הקשות לטובת מבוטחיה, לרבות פיצוי של עד 50 אלף שקל לילד/ה במקרים של מחלה או תאונה הכרוכים באשפוז ממושך".

עיקרי הכיסויים החדשים:
  • הוספת פיצוי למקרה של סוכרת נעורים לילדים מגיל 0 ועד גיל 21 – מבוטחים בגילאים אלו אשר יחלו בסוכרת נעורים, יהיו זכאים למלוא סכום הביטוח שנרכש עבורם, עד 700 אלף שקל.
  • כיסוי ל-33 מחלות ואירועים רפואיים קשים.
  • הפיצוי לסוכרת נעורים יכנס לתוקפו באופן מידי ויחול על כל פוליסות "מדיכלל מחלות קשות 32" שנמכרו מאז פברואר 2016.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email