"ללשכה יש הישגים רבים עבור עם ישראל כולו“

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"ללשכה יש הישגים רבים לא רק עבור הסוכנים אלא עבור עם ישראל כולו וציבור המבוטחים והחוסכים. אני לא רוצה לדמיין תסריט שבו אין לשכה שתגן על הסוכנים", כך אמר סו"ב ליאור רוזנפלד, יו"ר סניף חיפה, במפגש בוקר של הסניף שהתקיים בשבוע שעבר במלון "גארדן" בחיפה.

המפגש בהשתתפות 130 סוכנים עסק בעדכוני רגולציה וחקיקה. במפגש השתתפו סו"ב יוסי ורסנו, יו"ר תת הוועדה לפיננסים, שדיווח משולחן הוועדה הפנסיונית, ועו"ד שלמה ברמץ שנתן לסוכנים כלים להתמודדות עם תביעות מבוטחים בביטוחי בריאות. רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה, נשא דברים לראשונה באירוע סניפי, וסקר את פעילות הלשכה. יו"ר מחוז חיפה והצפון, סו"ב מיכה אדוני, בירך בחום את באי המפגש ואמר שאין הדבר מובן מאליו שמגיעים כל כך הרבה סוכנים לשמוע, ללמוד ולמלא את ארגז הכלים שלהם בעוד חומר מקצועי שיעזור להם בענף שהשינויים בו מהירים כל כך.

רוזנפלד. "אני לא רוצה לדמיין תסריט שבו אין לשכה שתגן על הסוכנים"

 

"זהו בדיוק תפקידה של הלשכה ואת זה בדיוק היא עושה למען ולרווחת סוכני הביטוח“, אמר אדוני והוסיף כי מחוז הצפון הוא המחוז הדומיננטי והפעיל ביותר בלשכה, והוא מהווה מודל לחיקוי. בסוף דבריו פנה אדוני למתמודדים בבחירות על נשיאות הלשכה וביקש מהם לנהל מערכת בחירות הוגנת, ללא התקפות אישיות. "הלשכה היא של כולנו וחשובה לנו מכל פרט זה או אחר". המפגש עסק גם במיזם "טריא" של הלשכה, שעוסק במתן אשראי לסוכנים ומבוטחים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email