למעלה מ־33 מרצים, רבי שיח, שרים, ח"כים ואומנים בכנס האלמנטר המקוון של הלשכה

הכנס יערך באופן מקוון, ויתקיים ב־16־17 בנובמבר תחת הכותרת: "מקצוענות בביטוח זה אלמנטרי"; "יהיו לא פחות מרצים מקצועיים מאשר בכנס אילת", מבטיח סו"ב ישראל גרטי, יו"ר הוועדה האלמנטרית בלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ההרשמה לכנס אלמנטר ה-34 של לשכת סוכני הביטוח נמצאת בעיצומה. הכנס יתקיים לראשונה, עקב אילוצי הקורונה, באופן מקוון ב-16-17 בנובמבר; הכנס פתוח לכולם ללא עלות, אך מחייב הרשמה מראש לצורך העברת הלינק להתחברות.

למרות הקושי הטבעי בהעברה לצג המחשב של כנס מסורתי ומבוקש שמתקיים כבר שנים רבות בבתי מלון יוקרתיים באילת ובאווירה חגיגית, הצליחו יו"ר הוועדה האלמנטרית בלשכה, סו"ב ישראל גרטי, מנכ"ל הלשכה מוטי ארבל, סמנכ"ל השיווק שי שמש והמסייעים לידם, אנה קריימן מנהלת תפעול, תכנון ובקרה בלשכה וסו"ב קובי ורדי, יו"ר ועדת אירועים וכנסים – להכין כנס דיגיטלי מרשים, מקצועי, שכולל הרצאות של למעלה מ-33 מרצים מומחים וכמה רבי שיח. תחומי הסיקור הם רבים וכוללים כמובן את ההתמודדות בתחומי הביטוח האלמנטרי עם משבר הקורונה, הסוכן והדיגיטציה, ביטוח סייבר, נזקי טבע, ביטוחים חקלאיים ועוד. את הכנס, שיימשך כאמור יומיים, תנחה העיתונאית נטלי רותם.

ישראל גרטי. צילום: גיא קרן
טובים יותר

"ההתרגשות אדירה, יותר מהרגיל; משבר הקורונה הבלתי צפוי, מכריח אותנו להיות יותר ויותר טובים ולכן בנינו כנס שכמעט כולו הרצאות מקצועיות לטובת הסוכנים. יהיו לא פחות מרצים מאשר בכנס באילת, פשוט ידברו נטו ולכן גם אורך ההרצאות די דומה. הולך להיות מעניין ומושקע – למרות הריחוק יש קירבה; הריחוק הוא פיזי וגאוגרפי, הקירבה היא הערבות ההדדית של כולנו הנושאים בנטל היומיומי של הובלת המשק והכלכלה כשומרי הסף", אומר גרטי.

את הבחירה בסלוגן מסביר גרטי: "הדיגיטציה המתגברת של ביטוח בקליק, השיווק של מוקדנים, החברות הדיגיטליות החדשות, המדיניות של רשות שוק ההון שמקדשת את הדיגיטציה גם על חשבון המבוטח, וגם על חשבון הסוכן – כל אלו מעצימים דווקא בימים אלו את חשיבות המקצועיות של סוכני הביטוח".

סקר שביעות רצון

במרכז הכנס יעמוד כתמיד סקר שביעות הרצון של סוכני הלשכה מחברות הביטוח בתחום האלמנטרי. הסקר נסגר לתשובות השבוע, וניתוח התוצאות נמצא בעיצומו.

בנוסף יתקיים משפט מבוים בסוגיית אופניים חשמליים בעקבות פסיקת בית המשפט העליון; הרצאה בנושא בניית מערך ביטוחי בעסק, תהיה הרצאה מצולמת בתוך בית עסק, וראיון אחד על אחד עם נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, על הפעילות המסועפת ומאבקיה של הלשכה בימים אלו.

גם הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ד"ר משה ברקת הוזמן להרצות בכנס, ותשובתו צפויה להינתן בימים הקרובים.

בצד "הפוליטי" – יגיעו להשתתף בכנס שר הרווחה איציק שמולי (עבודה) וח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון (ליכוד) העומדת בראש ועדת הקורונה בכנסת, וככל הנראה תגיע אישיות בכירה מובילה.

העיתונאי הנריקה צימרמן יספר על הזדמנויות נפתחות והשקעות באיחוד האמירויות לאחר הסכם השלום.

גם הופעה בידורית תהיה בכנס, והיא תתקיים בערב היום הראשון של הכנס, כשמי שיתארח בה הוא אמן החושים חזי דין ומיד לאחר מכן אמן בהפתעה – אחד מהאמנים הגדולים והאהובים בישראל.

לו"ז הכנס עדיין נתון לשינויים ולדברי גרטי, תכנית הכנס הסופית תפורסם באמצע שבוע הבא.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email