למעלה מ-70 סוכנים הגיעו למפגש בוקר של מחוז השרון ולמדו איך להרוויח יותר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במפגש בוקר של מחוז השרון שנערך בבית הקפה בורוכוב 88 ברעננה, בשיתוף חברת In House בית השקעות השתתפו מעל ל-70 סוכנים, שיא של כל הזמנים, כפי שמעיד יו"ר המחוז דניאל קסלמן. הנושא המרכזי במפגש היה "סוכני הביטוח יכולים להרוויח יותר". "בתחילת המפגש נתתי סקירה של אירועי הלשכה הקרובים ותחזית אירועים של הסניף והמחוז ל-2015", אומר קסלמן.

ד"ר אודי פרישמן עידכן את הסוכנים כי מתנהל מו"מ בין עורכי הדין שלו לעורכי הדין של ערוץ 10 בעניין הכתבה החד צדדית בגנות ביטוחי בריאות פרטיים. בנוסף, קרא פרישמן לסוכני הביטוח לאתר לקוחות מרוצים שחייהם ניצלו בזכות ביטוח בריאות פרטי, מתוך כוונה להפיק סרטונים אודות כל אחד מהמקרים, במטרה להפיץ את הסרטונים בפגישות וברשתות החברתיות ולהדגיש את חשיבותו של ביטוח בריאות פרטי באמצעות סוכן הביטוח. פרישמן ביקש מהסוכנים לחשוב תמיד על ערכים מוספים להעניק ללקוחות. כדוגמה, הוא סיפר על סוכן שהצליח להעניק ללקוח פיצוי משמעותי בתביעת רשלנות רפואית.

בהמשך סיפר יו"ר הוועדה לביטוח בריאות וסיעוד יואל זיו על החלטת המפקחת על הביטוח דורית סלינגר על הפסקת ביטוחי נסיעות באמצעות משרדי נסיעות, וכן על אישור ביטוח קולקטיבי לשיניים בחברת הראל למשפחות הסוכנים במחירים אטרקטיביים. אלון ספורנו, רו"ח וסוכן ביטוח שמרצה בקורס בנושא סוגיות בביטוח פנסיוני, הדגיש את הצורך להשתלב בקורס.

מנכ"ל חברת In House אילן בויקו סיפר על קורס מקצועי לסוכנים שעורך בית ההשקעות במטרה להכיר ללקוחותיו של הסוכן את שוק הנדל"ן. סוכני הביטוח יוכלו לקבל ניסיון עשיר בהדרכת הלקוחות וכן יזכו בתגמול נאה מאוד. את המפגש סיים מ"מ נשיא הלשכה אורי צפריר עם בינינו לבין עצמנו. הוא עידכן על פעילות הלשכה מול המפקחת על הביטוח וכן על הקושי בחידוש הפוליסה לאחריות מקצועית מול איילון והפצת הפוליסה החדשה למשרדי סוכני הביטוח.

לדברי קסלמן, "הסוכנים אמרו לנו שהיה מפגש עשיר בתוכן, שהיה כמו יום עיון. על אף שסגרנו את ההרשמה יום לאחר פתיחתה עם 56 סוכנים הגיעו למעלה מ-70 איש. זה חסר תקדים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email