למרות הרפורמה: אורלן רושמת גידול של 56% במכירות פוליסות בריאות

את הדברים חשף המנכ"ל המשותף של אורלן, טל לוינסון: "המציאות שנכפית על הציבור היא הטריגר הטוב ביותר לרכישת ביטוח פרטי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המנכ"ל המשותף של ברוקר הביטוח אורלן, טל לוינסון, חשף בכנס "בריאות 2016" שקיימה אורלן בהשתתפות עשרות מסוכני הקבוצה, כי סוכני אורלן הציגו מאז תחילת השנה גידול ניכר של 56% במכירות בריאות. בנוסף, מאז החלת הרפורמה (פברואר 2016) צמחו המכירות ביותר מ־30%. כל אלו הושגו למרות הדיווחים על ירידה בהיקף מכירות פוליסות הבריאות בחודשים האחרונים, בעקבות כניסת הרפורמה בתחום זה לתוקף. אורלן פועלת כמגה ברוקר מזה 22 שנה, וב־2015 ניהלה עסקי ביטוח בהיקף של יותר מ־160 מיליון שקל. לוינסון זקף את הגידול לתנאי החיתום המיוחדים שהשיגה אורלן במגדל ובחברות ביטוח אחרות, וכן לזכות מערך ההדרכה הייעודי שהקימה מנהלת מכירות הפרט בקבוצה, סופי דרומי, להבהרת פוליסת הבריאות האחידה והשלכותיה על הלקוחות.

המובילים: הסוכנים הצעירים

"אנחנו רואים בכל בוקר כותרת אחרת על כשלי מערכת הרפואה הציבורית ובכל ערב אנו צופים בכתבה כזאת באחד מערוצי הטלוויזיה", ציין לוינסון. "לא מדובר בהכפשות של סוכנים אינטרסנטיים אלא בעדויות של מנהלי בתי חולים, הקופות ורופאים בכירים. המציאות שנכפית, לצערנו, על הציבור הישראלי, היא הטריגר הטוב ביותר לרכישת ביטוח פרטי – וכן – דווקא עכשיו".

טל לוינזון ביטוח

לוינסון הדגיש כי המובילים במכירות ביטוחי הבריאות מאז החלת הפוליסה האחידה, הם דווקא הסוכנים הצעירים בקרב 30 סוכני ביטוח החיים שהצטרפו לאורלן בחודשים האחרונים.
דרומי מסרה כי במסגרת כנס "בריאות 2016 " שמעו סוכני אורלן בין השאר את הרצאותיהם של חני שפיס על הרפורמה החדשה בבריאות והשלכותיה, ושל סטס אוסטרובסקי, שהעשיר את סוכני אורלן בהיבטים הפסיכולוגיים של מכירת ביטוחי הבריאות. ראובן סולומון ממגדל הציג את יתרונות פוליסות הבריאות של החברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email