למרות מזג האוויר הסוער הגיעו סוכנים רבים למפגש בוקר באשקלון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

32 סוכנים הגיעו השבוע למפגש בוקר של סניף אשדוד/ אשקלון, שנערך בקפה קפה בהיכל התרבות באשקלון, בשיתוף אליפים חברה לביטוח.

את הבוקר פתחה יו"ר הסניף ג'ינה פלד. דיברה על ביטוח השיניים הקולקטיבי ועל הפוליסה המשרדית. ״ביטוח השיניים נחתם השבוע, אבל הסברתי לסוכנים כי המחיר האטרקטיבי מחייב שלפחות 1,500 מבוטחים יירשמו. כמו כן, ביקשתי מחברי הסניף שירשמו נושאים שמעניינים אותם כדי שאוכל להביא אותם לימי העיון. הודיתי להם על כך שלמרות מזג האוויר הסוער הם הגיע בנוכחות מלאה ועל שיתוף הפעולה שלהם".

בין המרצים במפגש הבוקר היו אורי נוימן, הבעלים של קוצר נוימן שמאים, שדיבר על ההקבלות וההבדלים בין צמ"ה למשאיות; עודד יערי, מנהל הביטוח הכללי בסוכנות אליפים, שסיפר על "תחיית המתים" – איך סוכן ביטוח צריך להתנהל כיום, ואיך להשתמש בכל הטכנולוגיות ולחשוב קצת אחרת; אלה קנטר לוי, מנהלת מערך הפיננסים באליפים, נתנה טיפים לניהול פיננסי נכון בשנת הבחירות; ועופר בן נון, אחד מיועץ הלשכה בנושאי הנדסי, קבלנים, תמ"א 38 ונדל"ן, הסביר לסוכנים איך לבטח נכון בנייה במסגרת תמ"א 38 ופינוי בינוי.

את המפגש חתם שי שדה, יו"ר תת הוועדה לגיוס חברים וחבר הוועד המנהל ב"בינינו לבין עצמנו". הוא נתן סקירה של הפעילות בלשכה וציין כי חשוב לגייס את הצעירים ללשכה. בסוף דבריו, נערך דיון מקיף בין הסוכנים לבינו לגבי סוגיות, טענות ובעיות שביקשו שיטופלו בלשכה. פלד ביקשה להדגיש כי היא "מודה לכל המרצים והסוכנים שהגיעו ומקווה להמשך שיתוף פעולה פורה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email