לעתיד בריא יותר: כנס הבריאות של לשכת סוכני ביטוח יעמוד בסימן הרפואה המונעת

במהלך הכנס, שיתקיים ב־23.6, יפורסמו גם תוצאותיו של סקר שביעות רצון של הסוכנים מהחברות בתחום ביטוחי הבריאות והסיעוד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס הבריאות של לשכת סוכני ביטוח ייערך בסוף החודש (23.6) תחת הכותרת "גילוי מוקדם – לעתיד בריא יותר". הכנס יתקיים בבית האופרה שבתל אביב בהשתתפות מאות סוכנים, בכירים מחברות הביטוח, וחברי כנסת, וינחה אותו הקומיקאי גיל קופטש.

כנס הבריאות יתמקד ברפואה מונעת. "בעקבות הלחץ שהפעילה לשכת סוכני ביטוח התווסף לפוליסת הבריאות האחידה גם כיסוי לרפואה מונעת", אומר יואל זיו, יו"ר הוועדה לביטוח בריאות וסיעוד בלשכת סוכני ביטוח. "אנו בלשכת סוכני ביטוח מאמינים כי תחום הרפואה המונעת בעל חשיבות מכרעת לעולם הבריאות, ולכן אנו ממליצים לכל מבוטח לפעול ולמצות עד תום את האפשרויות המניעתיות העומדות לרשותו, על מנת למנוע את המחלה בטרם עת".

הזדמנות או מחדל?

לדבריו של זיו יש לראות מקור השראה בכוכבת אנג'לינה ג'ולי שביצעה ניתוח לכריתת שד כפולה לאחר שגילתה כי היא נושאת את הגן BRCA1, שמעלה בצורה משמעותית את הסיכויים לפתח סרטן שד וסרטן שחלות. "המעשה האמיץ של ג'ולי הוא עדות לחשיבות של רפואה מונעת להצלת חיים, והדרך לכך היא כיסוי ביטוחי לרפואה מונעת", מסביר. בנוסף תיבחן בכנס רפורמת הבריאות של הפיקוח על הביטוח ב־360 מעלות. "ננסה לענות על השאלה אם הרפורמה היא הזדמנות או מחדל", מבטיח זיו.

מימין: ליצמן, שמולי ופלוסקוב. ידבר בכנס
ליצמן (מימין), שמולי ופלוסקוב. ישתתפו בכנס

במהלך הכנס יפורסמו גם תוצאותיו של סקר שביעות רצון של הסוכנים מהחברות בתחום ביטוחי הבריאות והסיעוד. סקר שביעות הרצון ידרג את חברות הביטוח על פי 3 פרמטרים מרכזיים: שירות והוגנות של חברות הביטוח בנושא תשלומי עמלות, שיווק ישיר ללא פעילות סוכנים והגינות בתשלום התביעות.

חברי כנסת ואנשי רפואה

בכנס ישתתפו מרצים מתחומים שונים, בהם שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, ח"כ איציק שמולי, ח"כ טלי פלוסקוב, יו"ר אסותא מרכזים רפואיים, פרופ' שוקי שמר, ונשיא לשכת סוכני ביטוח, אריה אברמוביץ.

ההרצאות יעסקו בנושאים כמו "הפוליסה האחידה בבריאות – כיסויים ועמלות" מפי יועץ ביטוחי הבריאות והסיעוד של לשכת סוכני ביטוח, גבי נקבילי. ד"ר ניר נתנזון, מומחה לרפואת עור בבי"ח שיבא ירצה בנושא "טכנולוגיות מתקדמות לגילוי מוקדם בעור". מנכ"ל רי־מיינד המרכז לזיכרון וקוגניציה, אהוד שפירא ידבר על "קוגניציה וזיכרון בריא ומה שביניהם". סגנית מנהל מחלקת ילדים בבי"ח שניידר, ד"ר גילת ליבני תספר על "אבחון מוקדם במחלות ילדים". פרופ' ישראל ברבש, מומחה לקרדיולוגיה ירצה בנושא "דימות לב בחזית הרפואה". מנהלת מכון דימות בבי"ח בלינסון ד"ר מאיה כהן תדבר על "גילוי מוקדם בשד – ישראל מול העולם המערבי".

את הכנס יחתום רב שיח מקצועי בנושא "הרפורמה במערכת הבריאות – מחדל או הזדמנות", בהנחיית העיתונאי רן רזניק, ובהשתתפות ח"כ פלוסקוב, ח"כ שמולי, שמר, מנהלת אגף הבריאות במנורה מבטחים אורית קרמר, ראש אגף הבריאות באיילון ד"ר נאו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email