"לפעול להחזרת הוועדה המייעצת לממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון"

הכירו את עובדי לשכת סוכני ביטוח שפועלים מאחורי הקלעים ודואגים לתפקוד השוטף של הלשכה - והשבוע: עו"ד מיכל בן אל, מנהלת ליסו"ב סוכנות לביטוח וחברה בוועדות המקצועית של הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מצב משפחתי: נשואה
השכלה: לימודי תעשיה וניהול – בהצטיינות; לימודי ביטוח כללי ופנסיוני – בהצטיינות; תואר ראשון במשפטים – בהצטיינות; עו"ד ומגשרת
ותק בתפקיד: שנה

מה את אוהבת במקום העבודה שלך?
"לשכת סוכני ביטוח התברכה בעובדים מדהימים ומסורים הפועלים בשיתוף פעולה כמשפחה אחת גדולה, הודות למנכ"ל הלשכה רענן שמחי".

מה דעתך על מה שקורה בענף הביטוח?
"ענף הביטוח נמצא במשבר ענק עקב ריבוי רגולציה. אני חסידה גדולה של רגולציה, יחד עם זאת, אל לנו להקל ראש בעודף הרגולציה שאינה שקולה ומידתית, ובחוסר התחשבות ביכולת להטמיע ולהנחיל את הדרישות הרגולטוריות חדשות לבקרים".

בן אל. "העובדים בלשכה פועלים כמשפחה אחת גדולה"

יש לך רעיונות מה ניתן לעשות?
"אנחנו לא יכולים להרשות למצב זה להמשיך ולהתקיים, לכן בכוונתי להציע להנהגת הלשכה החדשה בראשותו של הנשיא הנבחר ליאור רוזנפלד, להוביל מהלך הסדרתי רחב היקף על מנת להחזיר לתוקף את סעיף 6 לחוק הפיקוח על שירותים פיננסים (ביטוח) התשמ"א 1981, העוסק במינוי הוועדה המייעצת לממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון. הוועדה אמורה להיות מורכבת מאנשי מקצוע בתחום הביטוח, נציגי ציבור, סוכני ביטוח, נציגי חברות הביטוח, אשר ביכולתם לתרום לטובת ענף הביטוח ולהוות גורם מאזן כגוף המייעץ לרשות הפיקוח על הביטוח, אשר יבחן את יעילותם של החוזרים, התקנות והטיוטות לטובת כלל הציבור במדינת ישראל".

כעורכת דין, מה דעתך על מהלך הקמת מוסד הבוררות על ידי רשות שוק ההון?
"אני מתנגדת ליוזמה החדשה; ההצעה כאמור הינה הבעת אי אמון במערכת המשפט ופוגעת בשלטון החוק. לפיכך אני מצטרפת לדעתו של חברי עו"ד אפי נוה, יו"ר לשכת עורכי הדין".

בילוי מועדף?
"אני אהבת לקרוא המון ולא מוותרת על משחקי טניס".

יש לך חלום שהיית רוצה להגשים?
“כן. להוציא לאור ספר ילדים שכתבתי".

מה את עושה בסופי שבוע?
“סופי השבוע מוקדשים למשפחתי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email