לקראת המונדיאל PassportCard תפתח משרד במוסקבה כדי לענות על צרכי מבוטחיה

שירות לקוחות וצוותי רפואה מטעם החברה יימצאו בשטח ויעניקו למבוטחים סיוע מידי במשך כל תקופת התחרויות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת PassportCard העוסקת בביטוחי נסיעות לחו"ל ושלוחתה באוסטרליה תחת המותג TravelCard, יפתחו משרד-קדמי במוסקבה במהלך תקופת המונדיאל כמענה וכתובת לסיוע מידי למבוטחי החברה. החברה מעריכה כי אלפי מבוטחים שלה ישהו ברוסיה במהלך תקופת המונדיאל.

מפספורט כארד נמסר, כי מונדיאל 2018 שייצא לדרך ב-14.6 במוסקבה ונוכחתם של תיירים רבים במקום, מגביר את הסיכוי לסיכונים נוספים, מעבר לסיכוני נסיעות שגרתיים, בין היתר בשל שיעורי הפשיעה הגבוהים באזור, המתבטאים בכייסות, גניבות, הונאות ועוד. בצד אלו, חוסר היציבות הפוליטית ופעילות המתנגדים לממשל באזור מעלים את החשש לקיומם של איומי טרור ופשעי סייבר המחייבים מענה ביטוחי מידי בזמן אמת.

צילום: shutterstock

אלון קצף, יו"ר הקבוצה אמר: "בהתאם להערכת המצב שנעשתה על ידי החברות, החלטנו על פתיחת משרד-קדמי במוסקבה, המאויש בנציגי החברות ובנציגים מקומיים על מנת לתמוך במתן מענה מקצועי ויעיל ללקוחותינו במקום. צוות זה, יחד עם מוקדי שירות הלקוחות של החברות, הפועלים 24/7, ייתנו את המעטפת השירותית והמענה לכל אירוע שעלול להתרחש".

יואל אמיר, מנכ"ל PassportCard הוסיף: "פעילותה של PassportCard מבוססת על מתן מענה ללקוח בזמן אמת. בנוסף לכרטיס הייעודי של החברה, ולאור כך שאלפי מבוטחים שלנו מתעתדים לצאת למונדיאל, פתיחת המשרד-הקדמי במוסקבה בעת הזו הינו צעד נוסף למתן מענה זריז ויעיל ללקוחות החברה במקום. אנו צופים כי המונדיאל הקרוב יכלול גורמי סיכון רחבים יותר מאלה המקובלים בדרך כלל בנסיעות לחו"ל. החשש מפיגועי טרור, פשיעה או היקלעות תיירים למוקדי עימות כנגד המשטר, מחייבים את הנוסעים להצטייד בביטוח נסיעות ראוי שייתן מענה מתאים בעת הצורך".

מבוטחי PassportCard הנוסעים למונדיאל יכולים לפנות לשירות הלקוחות של החברה דרך מספר חיוג חינם 88003337457 מכל טלפון קווי ברחבי רוסיה, או בשיחת סקייפ למנוי Passportcard travel insurance ללא תשלום.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email