לקראת כנס הבריאות: שיא משתתפים בסקר שביעות הרצון מחברות הביטוח

כ־700 סוכנים וסוכנות השתתפו בסקר המסקרן ביותר עבור חברות הביטוח. הממונה ברקת ישתתף, לראשונה מזה שנתיים, בכנס הבריאות והסיעוד של הלשכה שיערך השבוע
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס הבריאות והסיעוד של לשכת סוכני הביטוח יתקיים בשבוע הבא, ב-23 ביוני בגני התערוכה בת"א. זה הכנס הארצי הראשון של הלשכה, שפותח מחדש את הכנסים הארציים הפרונטליים לאחר שהקורונה מנעה את קיומם במשך למעלה משנה.

עד כה נרשמו לכנס כ-600 חברי וחברות לשכה. לראשונה מזה שנתיים, נענה הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון ד"ר משה ברקת להשתתף בכנס. ברקת לא השתתף בכנסי הלשכה (גם לא ב"זום") במשך תקופה ארוכה, ולאחר שהנהגת הלשכה בראשות מ"מ הנשיא סו"ב יוסי אנגלמן, פתחה "דף חדש" ביחסי הלשכה והרשות, שאף התארחה לפני כחודש בלשכה, הודיע ברקת כי יגיע ויישא דברים בכנס.

סו"ב מורי | צילום: גיא קרן
חשיפת הרפורמה

לדברי סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד בלשכה, הסוכנים סקרנים מאוד לגבי הדברים שידבר עליהם הממונה, כשההערכה היא שהוא יחשוף חלקים מרפורמת ביטוחי הבריאות החדשה שהרשות גיבשה ושאמורה להתפרסם בעוד כשבועיים.

אחד משיאי הכנס יהיה סקר שביעות הרצון מחברות הביטוח בתחום הבריאות והסיעוד. השנה נשבר שיא המשתתפים בסקר – למעלה מ-700 חברי וחברות לשכה השתתפו בסקר, לעומת 619 ב-2020 ו-480 ב-2019.

מ"שמחנו לראות עד כמה תוצאות הסקר משמעותיות עבור חברות הביטוח. חלקן ערכו ממש 'קמפיין בחירות' בשבועות האחרונים, פרסמו מודעות והתקשרו לסוכניהן כדי להניע אותם להשתתף בסקר", אמר מורי.

הכנס, אותו תנחה נטלי רותם, ייפתח עם שני מסלולים מקצועיים שיתקיימו במקביל באולמות שונים, אך בסינכרון בשעות ההרצאות: "לכן תהיה הקפדה יתרה על מועד ההתחלה והסיום של כל הרצאה או פאנל", מדגיש מורי.

לקראת הכנס הוכנה חוברת מודפסת (יש גם גרסה דיגיטלית) שתחולק למשתתפים ובה השוואה מעמיקה במיוחד של ביטוחי הבריאות (ניתוח של סו"ב חגי לנצט), מחלות קשות (ניתוח של עו"ד איילת ערוסי, מאמנת מקצועית בבריאות) וביטוחי נסיעות לחו"ל (ניתוח של סו"ב ולנטין ליסק, מנהל ביטוחי נסיעות לחו"ל ב"אליפים"). "מדובר בחוברת עם מידע מאוד מקצועי עבור כל סוכן שעוסק בתחומים אלה, שכדאי שיהיה על שולחנו", מסביר מורי.

אז מה צפוי בכנס?

במסגרת החלק המקצועי, יתקיימו מספר פאנלים בהשתתפות מומחים; רב-שיח בנושא בדיקות גנומיות כעתיד הרפואה; רב שיח בנושא רשימות מנתחי ההסדר של חברות הביטוח; רב שיח בנושא הדרכים לטיפול באירוע בחו"ל ורב שיח בנושא אסכולות שונות בתחום התביעות.

בנושאים המקצועיים יהיו מספר הרצאות מפי מומחים, בהם: ד"ר אודי פרישמן, עו"ד יניב מאיר, עו"ד איילת ערוסי, רון משה מנכ"ל בית חולים 'רפאל', עו"ד ליאור קן דרור, סו"ב עדי בר-און, עו"ד עדי בן אברהם יועמ"ש הלשכה, עו"ד רפאל אלמוג, ואורנית עידו מפמי פרימיום.

סו"ב מורי יישא דברי ברכה ונאום לאחר המסלול המקצועי ואחריו יברך את המשתתפים מ"מ נשיא הלשכה סו"ב יוסי אנגלמן. הרצאתו של ד"ר ברקת תתקיים לאחר דבריו של אנגלמן ב-12:20. הכנס יסתיים בסדנא שיקיימו סוכני הביטוח ורדה לבקוביץ' ויואל זיו בנושא מינוי סוכן והסיכונים הכרוכים בכך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email