לקראת כנס הפיננסים: "לפוליסות החיסכון פוטנציאל שוק נרחב ואי אפשר לשווקן ללא סוכן ביטוח"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"לפוליסות החיסכון וההשקעה יש פוטנציאל שוק עצום וחשיבות הסוכן בהן, כפי שאנחנו רואים אותה בהראל, היא עצומה מכיוון שמדובר במוצר שנמכר באופן בלעדי על ידי הסוכנים", כך אומר רן רשתי, מנהל מכירות ארצי בחטיבת חיסכון ארוך טווח בקבוצת הראל ביטוח ופיננסים, בראיון לקראת כנס הפיננסים הראשון של הלשכה.

לדברי רשתי, שירצה בכנס, "בכוונתי להציג את נקודת המבט שלנו לגבי פוטנציאל התפתחות פוליסות החיסכון וההשקעה ואת יתרונותיהן. על רקע המצב הנוכחי בשוק ההון ורמת הריבית הנמוכה, ניכר שיש גידול חד במכירות מוצרי החיסכון הפיננסי לאורך השנים ואני מאמין שאנו רק בתחילתו של תהליך הצמיחה הצפוי בתחום זה.

"כיום, ישנם מעל 1,050 מיליארד שקל בתוכניות חיסכון אחרות או בפיקדונות שהתשואה בהם נמוכה ביותר אם בכלל. לכן, פוטנציאל השוק גבוה מאוד. בימים שבהם שיעור החיסכון מהכנסת הפרט הולך ויורד, פוליסות החיסכון וההשקעה מסתמנות כפתרון ההולם לניהול כספי החיסכון לציבור ובראשן 'מגוון השקעות' של הראל. אנחנו מהווים אלטרנטיבה לאפשרויות ההשקעה שקיימות כיום בשוק".

רשתי מדגיש את חשיבותו הרבה של סוכן הביטוח במכירת פוליסות החיסכון וההשקעה: "המוצר הינו חלק מסל המוצרים החשוב והחיוני ללקוח. הסוכן, כמי שנותן מענה כולל ללקוחותיו, יכול לעשות שימוש במוצרים אלה במסגרת תכנון לעתיד של הלקוח הן בטווח הבינוני והן בטווח הארוך. יש חשיבות רבה להגדלת מרכיב החיסכון הפנסיוני. פוליסות החיסכון וההשקעה מהוות נדבך נוסף במסגרת תהליך התכנון שנעשה עם הלקוח. ברור לנו שלקוחות יתקשו להגיע לכך ללא הכוונה וייעוץ של סוכן הביטוח".

כנס הפיננסים יתקיים ב-15 בדצמבר בתיאטרון הבימה, תל אביב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email