לראשונה אישה בראש לשכת רואי החשבון

איריס שטרק זכתה בבחירות לנשיאות לשכת רואי החשבון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רו"ח איריס שטרק זכתה בבחירות לנשיאות לשכת רואי חשבון והיא תכהן כנשיאת לשכת רואי החשבון. הנשיאה הראשונה של הלשכה מאז הקמתה לפני 87 שנים. רו"ח שטרק התמודדה בבחירות מול רו"ח ועו"ד ג'ק בלנגה ורו"ח חן שרייבר. נשיא לשכת סוכני ביטוח סו"ב ליאור רוזנפלד התקשר אתמול לרו"ח שטרק ובירך אותה על ניצחונה.

לדברי רו"ח שטרק "זהו רגע היסטורי ללשכת רואי חשבון שבחרה לראשונה ברואת חשבון לנשיאה, ובעיני גם עבור כלל הארגונים הכלכליים שעד היום לא מכהנת בראשם אישה. אני מתרגשת מהבחירה של ציבור רואי החשבון ועל הבעת האמון הרחבה בה זכיתי. הבחירות היו מאד סוערות. כנשיאת הלשכה, אני מסתכלת קדימה, וכעת עלינו לאחד כוחות של כל ציבור רואי החשבון והפעילים הנבחרים להנהגה הארצית, המחוזות והסניפים, על מנת ליישם את כל המהלכים והפתרונות שהצענו, לטובת ציבור רואי החשבון.

רו"ח שטרק | צילום: ניב קנטור

"אני מבטיחה לרואי החשבון שאנחנו נחזיר את גאווה ואת ה'ניצוץ לעיניים', את ההכרה בחשיבותם שלנו רואי החשבון כנדבך מרכזי בכלכלה הישראלית. המצע המפורט שהצגנו בבחירות, הוא הבסיס לתוכנית עבודה שאנו ניישם מיידית, בשיתוף פעולה עם כל הנבחרים מכל הרשימות, כאשר את כולנו מאחדת כעת מטרה משותפת והיא למען רואי חשבון, ולמען העסקים, החברות והארגונים אותם אנו מייצגים, שהם המנוע של הכלכלה הישראלית ואנו חלק בלתי נפרד מהאיתנות הפיננסית של המשק".

יש לציין, כי מנהלי הקמפיין של רו"ח שטרק הם היועץ האסטרטגי נעם סלע מריפבליק יועצים, בבעלותם של לירון הרשקוביץ ומבשרת נבו. ריפבליק הם אלה שניהלו את הקמפיין של ליאור רוזנפלד בבחירות שטרק. מבטיחה להחזיר את הגאווה לרואי החשבון האחרונות בלשכת סוכני ביטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email