לראשונה בישראל: מנורה מציעה ביטוח רעידת אדמה לעסקים ללא הוכחת נזק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רעידת אדמה עלולה לגרום לנזקים רבים ומורכבים עבור כל עסק, זאת גם אם לעסק לא נגרם נזק פיזי – החל מסגירה זמנית ועצירת האספקה של חומרי הגלם ועד פגיעה בתשתיות (ומניעת גישה) וירידה בערך הנכס. לרוב, כיסוי רעידת אדמה "סטנדרטי" מחייב את בעל העסק בפרוצדורות רבות עד לקבלת הפיצוי הכספי. כגון: הבאת שמאי או סוקר להערכת הנזק, הוכחת נזק פיזי, תשלום השתתפות עצמית גבוהה בהתאם לפוליסה, המתנה ממושכת עד ליישוב התביעה ועוד.

לנוכח זאת, החליטה קבוצת מנורה מבטחים להשיק את LUX, מוצר שמטרתו לספק מענה ביטוחי כולל במקרה של רעידת אדמה ללא השתתפות עצמית וללא המתנה מרובה וכך לאפשר לעסק התאוששות מזורזת בעת המקרה.

כובני. "בשורה חשובה לציבור העסקים בישראל" | צילום: דוברות מנורה מבטחים

הביטוח כולל: זכאות מידית לפיצוי כספי במקרה של רעידת אדמה בעוצמה של 6.9 בסולם מרקלי; הפיצוי הכספי אינו מותנה בנזק פיזי, אינו מצריך דו"ח שמאי ואינו מצריך תשלום השתתפות עצמית; קביעת עוצמת רעידת האדמה נקבעת על ידי USGS – גוף עצמאי ואובייקטיבי; תהליך פשוט ומהיר תוך דקות ספורות באמצעות אתר מותאם למובייל; הגשת תביעה באופן אוטומטי; ניתן למכירה גם אם פוליסת בית העסק אינה מבוטחת במנורה מבטחים.

מיכל כובני, סמנכ"ל בכירה ומנהלת תחום מטה ותכנון באגף אלמנטרי: "השקת מוצר LUX הנה בשורה חשובה לציבור העסקים בישראל, זאת בשל העובדה כי המוצר הוא היחיד מסוגו בשוק המעניק פיצוי מידי ללא הוכחת נזק בקרות רעידת אדמה. מוצר ביטוחי זה הוא אחד מבין מספר מוצרים שונים ייחודיים בקבוצת מנורה מבטחים שנועדו לתת מענה מיוחד לעסקים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email