לראשונה בישראל: Trusty משיקה מנוע השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל

מנוע השוואת ביטוחי הנסיעות לחו"ל כולל אפשרות להוסיף הרחבות כיסויים בהתאם לאופי הנסיעה, להשוות מחירי פוליסות, ולרכוש דרך סוכן הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת הסטארטאפ להשוואת מחירי הביטוח – טראסטי (Trusty.co.il) – מרחיבה את שירותיה לסוכני הביטוח ומשיקה, לראשונה בישראל, מנוע השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל. הוא יתווסף למנועי השוואת מחירי ביטוח בריאות, משכנתה, חיים ודירה, שמפעילה החברה היום.

מנוע השוואת ביטוחי הנסיעות לחו"ל של טראסטי כולל אפשרות להוסיף הרחבות כיסויים בהתאם לאופי הנסיעה, להשוות מחירי פוליסות המוצאות מכל חברות הביטוח, ולרכוש את הפוליסות המתאימות ביותר מהסוכנים המועדפים ביותר שפעילים באתר.

טראסטי מאפשרת לרוכשי הביטוח להשלים את תהליך הרכישה באתר שלה ואינה מפנה את הלקוח לאתר חברת הביטוח על מנת להתחיל שוב בתהליך הרכישה. צילום: shutterstock

בשונה מפלטפורמות אחרות, טראסטי מאפשרת לרוכשי הביטוח להשלים את תהליך הרכישה באתר שלה ואינה מפנה את הלקוח לאתר חברת הביטוח על מנת להתחיל שוב בתהליך הרכישה. פעולה זו מקטינה משמעותית את אחוז נטישת הלקוחות הפוטנציאליים בתהליך הרכישה אונליין.

עוד נמסר, כי באמצעות התממשקות (חיבור API) לחברות הביטוח, העברת הנתונים מאתר טראסטי ישירות למערכות חברת הביטוח, בשם סוכן הביטוח, מאפשרת הזמנת ביטוח מלאה אשר מועברת לסוכן לצורך סגירת הפוליסה והתשלום מול הלקוח או מאפשרת סגירה ישירה בחברת הביטוח ושליחת הפוליסה הסופית לסוכן לצורך מתן מענה ללקוח בשעת צורך לאורך תקופת הפוליסה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email