לראשונה בכנס אלמנטאר: תלמידי תיכון וסוכנים יוכלו להתנסות בסימולטור מיוחד לנהיגה בטוחה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חידוש חשוב ומרענן בכנס אלמנטאר הקרוב שיתקיים ב־19-22 בספטמבר באילת: סימולטורים של בטיחות בדרכים עליהם יתרגלו עשרות תיכוניסטים משתי כיתות י"ב באילת. הסימולטור יוצב באולם תרשיש ביום השני לכנס, ומשעות הצהריים יוכלו גם סוכני הביטוח לתרגל עליו.

לדברי אריק ורדי, יו"ר ועדת מחוזות וסניפים והאחראי על ארגון והפקת הכנסים הארציים של הלשכה, מדובר בשיתוף פעולה של הלשכה עם חברת "המסלול המהיר" מרכז סימולטורים. "התלמידים יתנסו בנהיגה בסימולטור, שמקנה תחושה פיסית של נהיגה, ויקבלו הדרכה לגבי נהיגה בטוחה. לאחר מכן התלמידים יוכלו גם סוכני ביטוח שירצו בכך להתנסות בסימולטור המשוכלל".

הסימולטור בו יתנסו הסוכנים והתלמידים
הסימולטור בו יתנסו הסוכנים והתלמידים

הסימולטור בו מדובר מקנה, כאמור, תחושה פיסית של נהיגה, כולל הגה כוח, מערכת האצה ובלימה והילוכים. במהלך התרגול מתנסים המתרגלים במסלולי נסיעה שונים ותרחישי סכנות שונים, שעלולים לקרות במהלך נסיעה.

עוד אמר ורדי, כי בכוונת הלשכה להרחיב את המיזם לבתי ספר בכל רחבי הארץ בתקווה לשיתוף פעולה עם חברות הביטוח, שאולי יעניקו הטבות בביטוח הרכב לנהגים חדשים שמתנסים בסימולטור.

רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה, הוסיף כי "את הרעיון של הסימולטור הגה אריק ורדי, ואנחנו מינפנו אותו. יצרתי קשר עם מנכ"ל עיריית אילת, פיליפ אזרד, והופנינו לבית הספר ע"ש ברנקו וייס באילת, שהוא בית ספר לנוער בסיכון. אנחנו כלשכה, גאים לסייע לקהילה בצמצום תאונות הדרכים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email