לראשונה בענף הרכב: תיקון נזק קל ללא רישום תביעה בפוליסה

חברת הביטוח שומרה מרחיבה את פוליסת הביטוח לרכב ומציעה את ההרחבה "תאונה בקטנה": נזק קל לרכב, השתתפות עצמית מוקטנת ופרמיה קבועה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נזק קטן למבוטח עשוי להיות "כאב ראש" גדול לסוכן. סוכן מקצועי מבין שהפעלת פוליסה בגין נזקים קלים אינה משתלמת בשל אובדן הנחת היעדר תביעות ותשלום השתתפות עצמית, אולם מתן הסבר על כך למבוטח עלול להסתיים במפח נפש.

שומרה יוצאת עם הרחבה חדשה, ולראשונה בענף הרכב האלמנטרי, הרחבת "תאונה בקטנה" – תיקון נזק קל לרכב, בהשתתפות עצמית מוקטנת, ללא רישום תביעה בפוליסה. החברה תציע למבוטח את האפשרות לתקן נזק קל לרכב באחד ממוסכי השירות של "שגריר", בהשתתפות עצמית מוקטנת ומבלי שתירשם לו תביעה בפוליסה. הפרמיה תעמוד על סך של 99 שקל לשנה (מחיר השקה), כך אומרים בחברה.

לראשונה, השתתפות עצמית מוקטנת וללא רישום תביעה | צילום: Shutterstock

 

ההרחבה תחול בנזק מוערך של עד 7,000 שקל, סכום שמכסה חלק גדול מהנזקים השכיחים, וניתן יהיה להפעילה עד פעמיים בתקופת הביטוח. היא ניתנת לרכישה בעת הפקת פוליסת מקיף לרכב בחברה.

ההרחבה אינה כוללת פיצוי לירידת ערך, אך למבוטח נשמרות הזכויות על פי הפוליסה המקורית. כלומר, המבוטח יכול להחליט גם לאחר התאונה אם להפעיל את ההרחבה או את הפוליסה המקורית שכוללת רישום תביעה. הליך הטיפול בתביעה מתבצע מול מוקד השירות של שגריר, ובגמר התיקון תינתן למבוטח אחריות מלאה של שגריר על איכות התיקון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email