לראשונה: הלשכה תפעיל שירות "רופא אמון" בביטוח תאונות אישיות

לשכת סוכני ביטוח חתמה על הסכם עם חברת איילון לביטוח תאונות ומחלות קבוצתי עבור חבריה ובני משפחותיהם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני ביטוח ניהלה באחרונה הליך תחרותי בין חברות הביטוח המובילות בישראל, שכלל משא ומתן עם המציעים שהסכימו לקבל את תנאי הלשכה. לאחריו נבחרה חברת איילון לבטח את חברי הלשכה ובני משפחותיהם.

לשם ההליך נעזרה הלשכה ביועץ הביטוח עו"ד שלומי לוטינגר שהינו אקטואר ומומחה בתחום הביטוח הקבוצתי בישראל. “תנאי הביטוח גובשו על ידי דירקטוריון סוכנות ליסוב במטרה לתת מענה ייחודי לצרכים של סוכני הביטוח בהיותם מפרנסים עצמאיים", אומר עוזי ארגמן, יו"ר דירקטוריון ליסוב סוכנות לביטוח.

עוזי ארגמן | צילום:
באדיבות המצולם

הפוליסה כוללת, בין השאר פיצוי שבועי במקרה של אי כושר מלא כתוצאה מתאונה לתקופה מרבית של עד חמש שנים ואפשרות לרכוש כיסוי מורחב וייחודי המשלב גם פיצוי שבועי במקרה של אי כושר כתוצאה ממחלה, וגם פיצוי בעת גילוי מחלה קשה.

בניגוד לפוליסות הפרט הנהוגות בשוק, הביטוח כולל גם נכות נפשית וגם נכות כתוצאה מאירוע מילולי, כמו כן, הגדרת המושג "תאונה" רחב ועדיף על ההגדרה המצומצמת הנהוגה בפוליסות הפרטיות, ודומה להגדרת "תאונה" בטיוטת רשות שוק ההון שפורסמה לאחרונה.

עוד מוסיף ארגמן: "ביטוח תאונות אישיות הינו מורכב ועתיר תביעות. כדי להבטיח את אמון החברים בביטוח, וכדי להגן על זכויותיהם בעת הצורך, הסכמנו על מנגנונים לישוב מחלוקות באמצעות יועץ הביטוח, ועדת ערר, ורופאי אמון אשר יהיו פוסקים במקרה של חילוקי דעות בעניינים רפואיים. בנוסף, הקמנו ועדת חריגים שבסמכותה להגדיל את סכומי הביטוח לצורך קבלת טיפולים רפואיים ושיקומיים".

לדברי רם אמית חבר בדירקטוריון סוכנות ליסוב: "אנו רואים חשיבות עליונה בשמירה על יציבות התוכנית לאורך זמן. אני סמוך ובטוח שכל סוכן ביטוח יבחין בהיקף הכיסויים ואיכותם אל מול מחיר הביטוח, ויבחין ביתרונות הביטוח המוצע אל מול ביטוחי הפרט. אנו ממליצים לכל סוכן לבחון את צרכיו הביטוחים והכלכליים ולרכוש את הכיסוי הביטוחי המתאים לו. ביטוח תאונות אישיות מעניק פיצוי כספי זמין במקרים שאינם מכוסים או מכוסים באופן חלקי בלבד בביטוחי אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, או מתוקף הזכויות המוקנות מביטוח לאומי או חוק נפגעי תאונות דרכים".

"אנו נמשיך לפעול לרווחתם של סוכני הביטוח, העושים לילות כימים למען המבוטחים ומתמודדים מדי יום בשוק תחרותי ובשינויים טכנולוגים ורגולטוריים. אני מזמין את ציבור סוכני הביטוח ועובדי משרדם, בהם אנו רואים שותפים מלאים לעבודת השליחות של סוכן הביטוח, לבחון את תכנית הביטוח שיש בה כדי לתרום לשקט הנפשי ולביטחון הכלכלי", מסכם ארגמן.

לפרטים נוספים והצטרפות: 072-2227355

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email